Beyaz Futbol Yeni Sezon Pastasını Hande Aşçı hazırladı

Beyaz Futbol programı 2018 - 2019 yeni sezonun açılışının pastasını Hande Aşçı hazırladı.

banner331

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Beyaz Futbolu 2018 - 2019 sezonu ilk programı dün akşam yayınlandı. Beyaz Futbol moderatörü Ertem Şener,  Hande Aşçı'nın hazırladğıı pasta ile programı açtı. Pastayı Sinan Engin keserken ilk dilimi de Ahmet Çakar'a ikram etti.
Hande Aşçı'nın hazırlamış olduğu pastaları ve daha fazla bilgiyi www.handeasi.com internet sitesinden ziyaret ederek bilgi alabiilirsiniz.

Hande Aşçı - Pastry chef / Cake Designer
Göktürkte’ki küçük atölyemde siparişlerimi alıp,  pastalarımı yapıyorum. Gerçekten çok yoğun çalışıyorum, bir pastanın yapımı 4-5 gün sürebiliyor. Günlerce dinlenmeden çalıştığım, sabaha kadar hazırlık yaptığım, çok yorulduğum zamanlar oluyor. Yine de yaptığım işten büyük keyif alıyorum. Her pastamın benim için ayrı bir tutkusu var.  Her yaptığım pastaya ilk günkü gibi özeniyorum ve malzeme kalitesi konusunda çok titizim. Yaptığım iş hata kabul etmiyor, benim için müşterilerimin memnuniyeti her şeyden önemli. Onlar mutlu olduğunda ben kat kat mutlu oluyorum. İşimin en güzel, en zevkli kısmı da bu…  İşinizi sevin ki, güzel başarılar elde edin.

Hayalleriniz ve yapmak istedikleriniz hiç bitmesin. Siz de deyin ki;  bu hayat benim ve ben ne istersem o bana gelir.  

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 19:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER