Nokta Gayrimenkul olarak Göktürk semtinde hizmet veren Mehmet Turan bünyesine yeni bir işletme daha kattı. Cups & Clouds Coffee Göktürk'te yenilikçi ve dinamik kahve zinciri olarak, kahve tutkunlarına özel lezzetler sunmaya devam ediyor. 

Cups and Clouds Coffee Göktürk - mehmet turan
Nokta Gayrimenkul Mehmet Turan

Cups and Clouds Coffee Göktürk (2)
 

Sürdürülebilir Organik Kahve 
İyi ve kaliteli kahveye olan tutkunuzu her geçen gün sayısı artan kahve severlerle paylaşmak için var gücü ile çalışıyor. 

Cups and Clouds Coffee Göktürk (6)
 

Kahveyi Kendileri Kavuruyor
Kahve danışmanları ile birlikte Kolombiya, Brezilya, Nikaragua ve Guatemala’daki yerel çiftliklerden en kaliteli kahve çekirdeklerini satın alıyor. Ardından kahve çekirdeklerini özel kavurma profili ile Alman teknolojisi Probat kavurma makinesinde taze bir şekilde kavuruyor. Bu sayede her zaman taze ve standart kahve lezzeti sağlıyor. 

Cups and Clouds Coffee Göktürk (7)


Geniş Ürün Yelpazesi
Espresso bazlı temel kahvelerin yanında, Uluslararası sertifikalı Şef Baristaların özel reçeteli imza içeceklerinin de yer aldığı geniş yelpazeli bir içecek menüsüne sahip. Kahve de nasıl iddialı ise yanındakilerde de iddialı. Cups & Clouds Coffee Göktürk'te sağlıklı yiyeceklerden tatlılara, sandviçlerden çöreklere kadar her türlü beslenme alışkanlığına hitap eden bir ürün gamına sahip.

Cups and Clouds Coffee Göktürk (4)


Farklı Mimari Konsepti
Cups & Clouds Coffee Göktürk, cana yakın ve hızlı hizmet anlayışın yanında, farklı mekân tasarımı ve huzurlu ambiyansı ile misafirlerine sıcak ve keyifli bir ortam sunuyor. Bunaltıcı ve hızlı şehir hayatından, rahat ve konforlu bir ortama geçiş sağlıyor.

Cups and Clouds Coffee Göktürk (1)

Cups & Clouds Coffee Göktürk
Adres: Göktürk Mahallesi Telekom Sokak No:5C Göktürk - İstanbul 
Telefon: 0549 619 12 10

Editör: Kenan Yılmaz