Port of Royals ile Montenegro'da yatırım yoluyla ikamet alma fırsatını yakalamak ister misiniz

Prot of Royals eşsiz doğası ve sakin yaşam tarzıyla büyüleyen Montenegro'da iyot ve oksijenin en bol olduğu detoks bölgesinde sizlere hem tatil hem yatırım imkanı sunuyor.

Doğru Yatırımlarla Geleceğiniz Parlasın
Eşsiz doğası ve sakin yaşam tarzıyla büyüleyen Montenegro'da hem tatil hem yatırım imkanı sunan Port of Royal Rezidans Montenegro’nun çok yakında Avrupa Birliği’ne girmesi ile sizinde Avrupa oturum izni ve golden visa alma şansını elde edebileceğiniz bir yatırım imkanı sunuyor.

Port Of Royals Proje Görseli

135 daireden oluşan projemiz 5 yıldızlı otel konseptinde 57 m2'den oluşan 1+1 daireler 484.500 Euro'dan başlarken 75 m2 2+1 dairelere 637.500 Euro'dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Üstelik %50 peşinat ile 15 ay vade imkânı da mevcut.

Bugün Yatırım Yapın, Yarını Garanti Altına Alın!
Projemizin bulunduğu körfez ve çevresi unesco dünya mirası listesinde olup özel bir yasayla korunan bir bölge

PROJEMİZ;
- PORTONOVİ MARİNA’YA 5 DK. YÜRÜME MESAFESİNDE
- DUBROVNİK 15 DAKİKA
- HAVALİMANINA 25 DAKİKA
- TARİHİ PERAST OLD TOWN 10 DAKİKA
- TARİHİ KOTOR OLD TOWN 25 DAKİKA

- İSTANBUL TİVAT HAVALİMANI 1 saat 15 DK
- TİVAT HAVALİMANI’NDAN TEKNE İLE 15 DK.
- TOPLAM’DA 1.5 SAATE PROJEYE ULAŞIYORSUNUZ

Port Of Royals Proje Görseli2

Kondominyum Sistemi ile Rezidansınıza Değer Katın

Her biri farklı kişiler tarafından sahiplenilen birimlere ayrılan gayrimenkul modeli olan kondominyum ile Port of Royals Hotel Rezidans yatırımcılarına farklı olanaklar sunuyor. ABD ve Kanada’da yaygın olan bu modelde yatımcıların elde ettikleri kira gelirleriyle yapmış oldukları yatırımı optimum sürede amorti etme şansları bulunuyor. Kondominyum sistemine sahip yapılarda koridor, yürüyüş yolu, çamaşırhane gibi alanlar müşterek olarak kullanılıyor.

Rezidansınızda ister kendiniz oturabilir ister tatil dönemlerinizde kullanabilir ya da rezidansınızı otel olarak kiralayıp yatırımınızdan gelir elde edebilirsiniz.


Siz de bu eşsiz dünyaya sahip olmak istiyorsanız bizlere WhatsApp’tan ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Bilgi 
0533 660 56 15
 

Editör: Kenan Yılmaz