20 saat önce Gündem

Sosyal Tabu olarak sunduğumuz Trendyol favori satın al hizmeti, müşteri memnuniyetini artırmanın ve satışlarınızı artırmanın güvenilir bir yolunu sunar.

21 saat önce Gündem

İzmir psikolog Doğan Tura liderliğindeki uzman kadromuz, bireylerle bire bir görüşmeler düzenleyerek psikoterapi ve danışmanlık hizmeti sunar.

22 saat önce Eyüpsultan

Kemer Country’nin 26 futbol sahası büyüklüğündeki golf sahalarını konut imarına açan bakanlığın plan değişikliğine karşı İBB’nin açtığı dava sonucunda verilen iptal kararı, istinafta kaldırıldı. Yapımının önündeki hukuki engelin kalktığı villaların ortalama satış fiyatı 145 milyon lira

22 saat önce Dünya

İsrail medyasına göre, İran'ın insansız hava araçları (İHA) ile düzenlediği saldırının İsrail ekonomisine maliyeti 1,35 milyar dolar.

22 saat önce Gündem

15 Nisan 1912'de dünyanın en trajik kazası meydana geldi. Onlarca yıl sonra bile geminin enkazı ilgi çekmeye, kazanın ardındaki nedenler tartışılmaya devam ediyor. İşte bir zamanların görkemli gemisini çevreleyen gizemler...

22 saat önce Eyüpsultan

31 Mart’ta gerçekleştirilen yerel seçimin ardından yeni dönemin ilk meclisi Eyüpsultan Belediye Başkanı Dr. Mithat Bülent Özmen başkanlığında toplandı.

1 gün önce Magazin

Dicle Olcay, müzik kariyerine 'Zamanında' adlı teklisiyle adım atan ve ardından 'Aç Kapıyı Gir İçeri', 'Maktul', 'Bu Saatten Sonra', 'İki Kişilik', 'Benim Ol', ve 'Seninim ki' gibi eserlerle müzikseverlerle buluşan bir sanatçı.

2 gün önce Gündem

Nafaka ödememe cezası ve şikayeti durumunda bireylerin karşılaşabileceği yaptırımlar ve ödenmeyen nafakanın tahsil edilme süreci oldukça kritik bir konudur.

2 gün önce Gündem

Kadınlarda düşen östrojen seviyeleriyle birlikte genellikle 45 ila 55 yaş arasında ortaya çıkan menopoz; üzüntü, sinirlilik, kaygı artışı ve motivasyon azalmasına sebep olabiliyor. Peki bu dönemi en iyi şekilde nasıl yürütebileceğinizi biliyor musunuz?

2 gün önce Gündem

2024’ün en önemli görünümü olan ve 4 yılı aşkın süre sarsıcı kolektif etkiler yaratacak tam Güneş tutulmasına geçtiğimiz haftanın devamı olarak yer vermek istiyorum.