GENÇLERİMİZE GEREKEN DEĞERİ VERELİM VE ONLARA İNANALIM

New Göktürk Dergisi okurlarımıza yeni yıl sayımızda daha fazla konu ve içeriğin olduğu dopdolu bir dergi hazırladık. Doğduğumuz yer olan Göktürk’ü artık kendi semtimizin dışına taşıyarak daha geniş kitlelere duyurmayı yeni yılda hedef edindik. Okurlarımızın istekleri doğrultusunda daha fazla haber daha fazla içerik ile dergimizi yeni yıla hazırladık. Göktürk’ü Göktürk’e tanıtmak yerine semtimizin dışına çıkarak güzide mahallemizi İstanbul’a duyurmak istiyoruz. 

Göktürk artık herkesin ilgi odağında. 3. Havalimanı, metro, yeni yaşam alanları, doğa ile iç içe siteler artarken esnaf ise, hala daha istediği iş hacmini yakalamadı. Göktürk’te farklı sektörlerde 500’den fazla esnaf var. Kiminle konuşursak konuşalım yeni yılda herkesin aynı bekleyişi var, kiralarımız düşsün, insanlar alışveriş yapmak için dışarı çıksın, havalimanı ve metro zamanında açılsın. Olumsuzlukları bir kenara bırakıp yeni yılda hep birlikte beraber olup güzel projelere imza atalım.

Göktürk’te o kadar başarıya imza atan gençlerimiz varkı kısaca onlara değinmek istiyorum. Kız Hentbol takımlarımızın neredeyse başarılarına alıştık. Futbol’dan Basketbol’a , Teknoloji’den Yüzmeye birçok farklı branşta altın madalya alan gençlerimizi yürekten kutluyorum. Gençlerimize gereken değeri verelim ve onlara inanalım. 

GÖKTÜRK’TEN BEŞİKTAŞ’A UZANAN TRANSFER
Mahallemizde o kadar güzel işlere imza atan gençlerimiz var ki onlardan bahsetmeden geçemeyeceğim. Mertcan Açıkgöz daha 18 yaşında Beşiktaş Futbol Takımı ile 1,5 yılık sözleşme imzaladı. 

GÖKTÜRK HİSAR OKULLARI  ÖĞRENCİLERİNİN AMERİKA’DA ROBOT BAŞARISI
Hisar Ravens Robotik Takımı ABD’den Ödüllerle Döndü. 400 e yakın takımın katıldığı, alanının en prestijli turnuvalardan biri olarak kabul edilen turnuvada Hisar Okulları - Hisar Ravens:  Rookie All Star - En İyi Çaylak ödülünü aldı. 

50 METRE YÜZMEDE TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU 
11 - 12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Türkiye Finalleri ‘nde yarışan Muhammet Çelik, erkekler 50 metre kelebekte altın madalya kazandı.

U11 ERKEKLER AVRUPA ŞAMPİYONU GÖKBURGAZ GENÇLİK 
İstanbul U11 Minik Erkekler A Ligi Avrupa final mücadelesinde Gökburgaz Gençlik ile Bahçeşehir Bashetbok İhtisas karşı karşıya geldi. karşılaşmayı 42-38 kazanan Gökburgaz Gençlik U11 Erkekler Avrupa şampiyonu oldu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.