Değerli Dostlarımız, New Göktürk Ailesi olarak yayın hayatımıza 4 Şubat 2011 Cuma günü  “Merhaba” demiştik. Aradan geçen 11 senede New Göktürk Dergisi, internet sitesi www.newgokturk.com ve sosyal medya hesaplarımızda; haber, duyuru, etkinlik ve firmaların tanıtım paylaşımlarını yapmaktayız. Bu paylaşımları yapmaya siz değerli dostlarımızdan aldığımız güçle tüm özverimizle devam etmekteyiz.  

instagram, Facebook, Twitter ve Youtube sosyal medya hesaplarımızı takip eden binlerce okurumuza gece gündüz, kısıtlama demeden haber, duyuru ve müşterilerimizin reklam çalışmalarını paylaşmaya devam etmekten mutluluk duymaktayız. 


New Göktürk 11. yaşını Kutluyor

Okuyucu ve takipçilerimize Göktürk ve Kemerburgaz'daki haberleri, olayları ve duyuruları anlık, tarafsız bir şekilde paylaşarak, sayfamıza gelen yorumlara müdahele etmeden, hoşgörü ve dürüstlük ilkesini gözeterek  7 - 24 online olarak bölge halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. 

4 Şubat 2011 Cuma günü yayın hayatımıza başladığımız ilk günden itibaren Göktürk ve Kemerburgaz halkının sevgisini, güvenini kazanmanın gururunu taşıyoruz. Gönüllü olarak bizlere haber gönderen, desteklerini esirgemeyen sevgili okurlarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz. 

Kenan Yılmaz - New Göktürk Dergisi

Sevgi ve Saygılarımızla
KENAN YILMAZ - New Göktürk Dergisi