TikTok Türkiye için yeni iş ilanı yayınladı!

Yalnızca Play Store’da 500 milyonun üzerinde indirilmeye sahip olan küresel video topluluğu TikTok, ülkemizdeki faaliyetlerini arttırmaya yönelik adımlar atıyor. Ülkemizdeki pazar stratejisini geliştirmek isteyen TikTok Türkiye için yeni bir iş ilanı yayınladı. Daha önceden verdiği İçerik Yöneticisi ilanıyla dikkatleri çeken şirket, bu defa pazarlamaya yönelik adımlar attı.

TikTok Türkiye için yeni iş ilanı yayınladı!
banner331

TikTok Türkiye için yeni iş ilanı yayınladı : Pazarlama Operasyon Yöneticisi

Geçtiğimiz yılın ortalarında ByteDance tarafından satın alınan musical.ly, isminde güncelleme yapılarak TikTok olarak yenilenmişti. Söz konusu yenilemenin ardından oldukça hızlı bir yükseliş gösteren şirket, milyar dolarlıkdeğerlere ulaştı. Bu hızlı yükselişin ardından temelleri güçlendirmek isteyen TikTok, bazı ülkelerde ofisler açtı.

Bu ofislerin açıldığı ülkelerden birisi de Türkiye. İstanbul‘da bulunan TikTok ofisi için, geçtiğimiz hafta yeni bir iş ilanı yayınladı. Pazarlama Operasyon Yöneticisiarayan şirket, söz konusu ilanı LinkedIn üzerinden paylaştı.

Söz konusu ilanın gereklilikleri arasında lisans mezunu olmak, en az üç yılmarkalaşma deneyimine sahip olmak, yerel pazarı derinlemesine bilmek, yerel sosyal medya yüzlerini tanımak gibi bazı detaylar bulunuyor. TikTok’un yerel planlarını yaptığı ofis için, daha önce başka pozisyonlarda da ilanlar verilmişti.

İnternet Medyası

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER