Göktürk Doldu Taştı, Göktürk ASM Hasta Kabul Etmiyor !

Göktürk Doldu Taştı, Göktürk ASM Hasta Kabul Etmiyor !

New Göktürk Whatsapp ihbar hattımıza bir okurumuzun gönderdiği şikayet ortalığı karıştırdı. Göktürk'e yeni taşınanlar Göktürk ASM'de muayenehane olamıyorlar.

Sağlık 10.10.2017, 09:03

Göktürk mahallesine yeni taşınanlar Göktürk Aile Sağlığı Merkezinde yer olmadığı için hasta olduklarında muayenehane olamıyorlar. 

New Göktürk Whatsapp ihbar hattımıza bir okurumuzun gönderdiği şikayette, ''Göktürk mahallesine yeni taşındım, hasta olan kardeşimi sağlık ocağına götürdüğümde yeni kayıt alamadıklarını Eyüp Toplum Sağlığı Merkezi giderek müsait olan mahalleye kayıt yapmam gerektiğini söylediler. Eyüp Toplum Sağlığı Merkezi'ne gittiğimde sadece Sakarya Mahallesinin şuan müsait olduğunu belirttiler, Sakarya Mahallesi Göktürk'e 20 km mesafede, bu insanlar buralara nasıl gidip gelecekler bunları düşünen yok. Yetkililerin bu konuya acilen bir çözüm bulmasını istiyorum.'' dedi.
New Göktürk Whatsapp ihbar hattı
0546 273 80 56

ETİKET ; Whatsapp , Whatsapp ihbar hattı , New Göktürk , Göktürk ASM, Göktürk Aile Sağlığı Merkezi , 

Kaynak: New Göktürk Dergisi
Yorumlar (2)
selda 4 yıl önce
Ayni durumu ben de yasiyorum istanbul â yeni taşındım göktürk de oturuyorum ve hamileyim toplum sağlığı kaydimi almadi ve sağlık merkezindekiler de hic yardımcı olmadi sakarya mahallesi evime cok uzak ve yerini bile bilmiyorum bu nasil toplum sağlığı nasil toplum hizmeti
selda 4 yıl önce
Lütfen bu konuda yardımcı olun ve sesimizi yetkililere duyurmamiza yardımcı olun hasta sayısı dolu sistem kabul etmiyor dendi madem bu kadar dolu aile hekimleri neden bos oturuyor dolu olan hastalar nerede sistem kuralları mi daha önemli yoksa hastalarin sağlığı mi???

Gelişmelerden Haberdar Olun

@