Dry Steak Butcher Kasap

Firma Kodu #740
Sektör MARKET & ŞARKÜTERİ
Adres Cumhuriyet Caddesi Corner Apart. No:5
Şehir/Eyalet Ucar
Eklenme Tarihi 06.03.2023


Göktürk Cumhuriyet caddesine yeni Migros yanında acılan Dry Steak Butcher Kasap daha önce denediğiniz ancak Göktürk’te olmayan bu eşsiz lezzetleri ayağınıza kadar getirip işledi…

Dry Steak Butcher kasap kimdir?
Dry Steak Butcher Kasap 40 yıllık tecrübesini günümüz steak house larına uyarladı. Trakya ve  Balıkesir’in köylerine giderek tamamen doğal şartlarda ve klasik müzik eşliğinde  beslenen düvelerini (genç) sizler için seçip 28 gün dry aged  Amerikan sistemi ile etlerini dinlendiriyor . Daha sonrasında uzman kasabımız tarafından etler özenle t-bone, rip steak, newyork steak, antrikot, kasap köfte, saşlık ve lokum gibi bir çok çeşitleri mevcuttur.Neden Göktürk?
Dry Steak Butcher Kasap ilk şubesini markalaşma yolunda Göktürk’te açtı. Göktürk’te oturan insanların hizmete ne kadar önem verdiğini farkında olsan Dry Steak Butcher Kasap sıradan kasap anlayışı yerine modern ve doğal lezzetleri sunmayı hedefliyor.

Evlere servis hizmetiniz varmı?
Dry Steak Butcher Kasap müşterilerimize bir telefon uzaklıkta, telefonla sipariş alıp, evinize veya işyerinize servis hizmeti veriyoruz.


Dry Steak Kasap olarak mı hizmet verecek?
Dry Steak Butcher Kasap özel davet ve organizasyonlara hafta sonu barbekü eğlencelerine de hazır ekip ve özel döküm ızgarası ile hizmet veriyor.  Organizasyonlar için her gün kg ve gün sınırlaması olmaksızın hizmet veriyor.. 
Sadece Halkamı Hizmet Ediyorsunuz?
Hayır , Dry Steak Butcher Kasap, halka hizmet ettiği kadar sosyal sorumluluk projelerine de önem veriyor. Bulunduğumuz yer itibari ile sokaklarda dolaşan birçok sahipsiz sokak hayvanları var bizde bu hayvanlara veteriner gözleminde belirli noktalarda bu hayvanların elimizden geldiği kadar beslenmesinde yardımcı oluyoruz .

Dry Steak Butcher Kasap
Adres : Cumhuriyet Caddesi Corner Apart. No:5 (Yeni Migros Yanı ) Göktürk - Eyüp /
 İSTANBUL
Telefon : 0212 299 99 52
Web : www.drysteak.com
Facebook : facebook.com/DRY-STEAK

Bunlar da ilginizi çekebilir