Kasap İlyas, Fazilet Et firma ismiyle 1986 yılında kurulmuştur. Kasap İlyas daima önceliğini kalite ve güvenden yana oluşturmuştur.Kasap İlyas internet sitesi www.kasapilyas.com üzerinden vereceğiniz ilk siparişlerde %20 indirim.Kupon kodu ILYAS20

KASAP İLYAS KİMDİR?

Yerli et ve helal kesime daima özen göstermiştir. Kasap İlyas ismi 2015 yılında vefat eden İlyas Topal Beyefendi’den gelmektedir. İlyas Bey 1985 yılında geldiği İstanbul’da çeşitli işlerde çalıştıktan sonra mahallesinde yaşlı bir beyefendinin kasabını sattığını duymuş ve bir ortakla beraber burayı satın almaya karar vermişlerdir. O zaman işten fazla anlamadığı için dükkânı satan usta, birkaç hafta İlyas Bey’e yardım edeceğini söylemiştir. Bu süre zarfında İlyas Bey kasaplık işini öğrenirken birçok kez elini hatta omzunu bile bıçakla yaralamıştır. Kasap İlyas Okmeydanı’nda çeşitli dükkânlarda hizmetine devam etmektedir.

2015 yılına kadar İlyas Bey onlarca kişiye ekmek kapısı olmuştur. Vefatından sonra ikinci kuşak temsilcisi olarak oğlu Mehmet Kamil Topal bayrağı devralmış ve markaya değer katmak için kolları sıvamıştır. Mehmet Kamil Topal bilgisayar mühendisliği mezunu olup birkaç özel firma da çalıştıktan sonra babasının vefatı üzerine işlerin başına geçmiştir. Şimdi et satışını yanında ilyas Burger markasıyla şubeleşmeye devam etmektedir.

www.kasapilyas.com