Abiyede Kumaş

Özel günlerin vazgeçilmezi abiyeler yaz aylarının gelmesiyle en çok tercih edilenler arasında yerini aldı bile. Yeni sezonun açılmasıyla yeni kumaş türleri de oldukça çoğaldı.

Abiyede Kumaş
banner331

     Özel günlerin vazgeçilmezi abiyeler yaz aylarının gelmesiyle en çok tercih edilenler arasında yerini aldı bile. Yeni sezonun açılmasıyla yeni kumaş türleri de oldukça çoğaldı. Bütün moda tasarımcıları reklamlarını yapmaya başladı. Birçok kişi abiye alırken çok kararsın kalmakta ve yanlış sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Eğer ufak bir araştırma yaparsanız size en güzel olacak kıyafetleri bulabilirsiniz. Abiye modelleri birçok adet bulunmaktadır.

     Günümüzde daha basma kumaş dediğimiz kumaşlar tercih edilmektedir.  Basma kumaşların pamuksu dokuları vardır. Bu dokuları sayesinde size hem rahatlık verecektir. Hem de soğuk havalarda üşümemenizi sağlayacaktır. Basma kumaşlar eski dönemde en çok tercih edilen kumaş türlerindendir. Bugüne kadar pek tercih edilmemiştir. Yalnız son zamanlarda popülerliği artmıştır.  Bu nedenle abiye elbiselerinde de kullanım sebebi haline gelmiştir.

      Keten kumaşlar da genellikle özel davetlerde tercih edilen bir kumaş türüdür. Bu kumaş türüne ait bluzlar, tulumlar vb. türleri vardır. Keren kumaşlar genellikle astarlı olarak dikilir. Keten kumaşlı abiyelerin pek tercih edilmemesinin sebebi çok çabuk ve kolay kırışmasıdır. Diğer bir tercih edilmeme nedeni ise çok çabuk toz toplaması ve kirlenmesidir.

       Aslında baktığınızda en çok tercih edilenlerden biriside ipek kumaştır. İpek kumaşın tercih edilme sebebi elde evde kendinizin de yıkayabilmesidir. Evde kendiniz yıkayabileceğiniz gibi oldukça rahat ve kullanışlıdır.

      Sizde en iyi abiye modelleri ve en kaliteli abiye almak için Dreamon u ziyaret edebilirsiniz. Dreamon en uygun fiyatlı ürünleri en uygun fiyata sizlere sunmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER