Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun - New Göktürk

New Göktürk ailesi olarak Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlarız

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun - New Göktürk

New Göktürk ailesi olarak Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlarız

23 Haziran 2017 Cuma 14:33
813 Okunma
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun - New Göktürk

New Göktürk Dergisi imtiyaz sahibi Kenan Yılmaz ve New Göktürk Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Öner Ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladılar.

Ramazan ayının ardından, bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını, zorlukların birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenerek dayanışma içerisinde aşılabileceğini ifade eden New Göktürk Dergisi imtiyaz sahibi Kenan Yılmaz, "Mübarek Ramazan ayını geride bırakırken şehrimizde sevgi, kardeşlik, huzur, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan bir bayramı daha birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. 

New Göktürk Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Öner, ramazan bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Ümit Öner, "Sevgiyi, hoşgörüyü, birlik ve beraberlik gibi pek çok güzelliği içerisinde barındıran mübarek Ramazan ayını uğurlarken, hoşgörü, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan bir bayramı daha birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz" ifadesinde bulunduğu mesajını şu şekilde sürüdürdü: "Bayramlarımız, gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olduğundan, hepimiz için büyük anlamlar taşımakta olup, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlanmalı, özelikle bu günlerde birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalı, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı bu bayram günlerinde ziyaret etmeli, onlarla bayramın manevi huzur, sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşamalı ve paylaşmalıyız. Dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, toplumsal birlikteliğin pekiştiği, saygı ve hoşgörünün egemen olduğu, iyilik ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı bayramların, bu anlamda kıymetini iyi bilmeliyiz. Bu duygu ve düşünceler içerisinde tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutluyor, aileleri ve sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice bayramlara erişmelerini diliyorum." dedi.

New Göktürk Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Öner


New Göktürk Dergisi imtiyaz sahibi Kenan Yılmaz

New Göktürk

Son Güncelleme: 24.06.2017 19:55