Elays Yapı ve Gayrimenkul

2009’da Almanya’da temelleri atılan ELAYS YAPI DIŞ TİCARET Firmamız inşaat, gayrimenkul, satışı ve kiralama gerçekleştiren bir kurumdur.

Bugün Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere, Almanya’dan Kıbrıs’a ve Dubai’ye uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, Emlak Danışmanlık alanlarında ana Müteahhit ve profesyonel gayrimenkul danışmanlarımız ile yeni teknikleri kullanarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Elays Yapi Hayrimenkul 4

Kuruluşumuzdan bu yana, işimizi iyi yaparak, kendimizi sürekli geliştirerek ve verdiğimiz sözleri tutarak, inşaat ve Emlak Danışmalığı sektöründe olumlu yönde dönüştürmek üzere tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Faaliyetlerimize uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürebilirlik ve kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı ile yön veriyoruz.

Konut Projeleri

ELAYS YAPI DİŞ TİCARET Olarak Kat Karşılığı İnşaat işlerinizi Güvenilir biçimde yapmaktayız.

Tüm Türkiye İçi İstediğiniz Semtte İstediğiniz kadar Arsa m2 Büyük, Küçük Ayıt etmeden inşaat işlerinizi Depreme dayanıklı, Lüks daireli veya Villa Yapı Projelerine Çeviriyoruz.

Kat karşılığı arsa, boşta bulunan arsasına inşaat yapmaya maddi gücü yetmeyen veya yeterli donanıma sahip olmayan arsa sahibi tarafından, inşaat müteahhitlerine bina yapması için arsayı vermesi ve yapılacak olan konuttan Gayrimenkul alması işlemidir.

Gayrimenkul / Emlak Danışmanlığı

Yatırım danışmanlığına odaklanarak ve bölgedeki üst düzey konut emlak piyasasını temsil ederek işimizi genişletmeye odaklandık.   Bu dönemde uluslararası ilişki ağımızdan büyük ölçüde faydalandık.

Gayrimenkul alimi, satımı ve kiralama yapmak isteyen müşterimizler hizmet vermekteyiz.

Mimar ve Dekorasyon

Yaşadığınız alanı düşük maliyetler ile, kısa dönem süren dekore etme dönemi başladı. Modern yaşamın ihtiyaçlarını göz önünde tutarak, hayatınızdaki sihirli değişimi kısa bir zamanda uygulayan iç mimarinin yeni trendi, ekonomik, pratik ve yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Elays Yapi Hayrimenkul 1

Adres
Göktürk Merkez Mah. Çamlık Cad. No:34/A, Göktürk, Istanbul, Turkey

İletişim
www.elaysyapi.com
+90 545 314 48 09