Moda Editörümüz Sibel ŞENTÜRK Yeni Sezon Ürünleriyle Sizleri Bekliyor

Moda Editörümüzün Sibel ŞENTÜRK'ün sahibi olduğu NOX Butik'de kendi tasarımlarını sizler için sergiliyor.

Moda Editörümüz Sibel ŞENTÜRK Yeni Sezon Ürünleriyle Sizleri Bekliyor
banner326

Moda Editörümüzün Sibel ŞENTÜRK'ün sahibi olduğu NOX Butik'de kendi tasarımlarını sizler için sergiliyor. Devam eden %70 indirimin yanında kendi tasarladığı yeni sezon ürünlerini Nef 04'de ki mağzasında satışa sunuyor.
Eylül ayı itibariyle çok özel ayakkabı modelleri'de mağazasında sergileyecek.

Sibel Şentürk

1980 samsun doğumlu ,ilk orta ve lise eğitimini samsunda tamamladıktan sonra üniversite için istanbul ile yolu kesişen sibel 12 yıl boyunca okuduğu bölüm olan bankacılık alanında çalışmalarını sürdürdü. Her daim içinde olan moda aşkı hepsinden ağır basınca kariyerine bu yönde devam etme kararı aldı. Kendisi Nişantaşı kariyer eğitim kurumlarında moda tasarımı eğitimine devam ediyor. Aynı zamanda Kariyer Moda klubü başkanlığını ile tasarımcılar ile sürekli kontak halinde olan Sibel Şentrük New Göktürk Dergisi Haziran sayısı itibariyle dergimizin de moda editörü olarak devam etmektedir.

Sibel'in ''nox by sibel şentürk '' ismiyle piyasaya süreceği tasarımları ise eylül ayı itibariyleGöktürk Nox Boutique Corner da bulabilirsiniz.Adres   : Göktürk Merkez Mahallesi Cami Sokak 4B NEF 04 Sitesi Dükkan 1 A48
Telefon : 0 532 260 50 21
İnstagram : ​https://www.instagram.com/noxbutik/

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2016, 16:46
banner320
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner327