KASTAMONULULARLA KEYİFLİ SOHBET

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Göktürk'te Kastamonu Cide Derneği’nde  düzenlenen kahvaltı programında  dernek yönetimi ve Göktürk esnafıyla bir araya geldi. 

KASTAMONULULARLA KEYİFLİ SOHBET

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Kastamonu Cide Kayaardı ve Çevre Köyleri Kalkındırma ve Dayanışma Derneği’nde  düzenlenen kahvaltı programında  dernek yönetimi ve Göktürk esnafıyla bir araya geldi. 

AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç'ın da katıldığı programda Başkan Remzi Aydın, esnaflarla  sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu. Esnafların sorunları ve taleplerini de dinleyen Başkan Aydın, sorunların giderilmesi için izlenebilecek yol ve yöntemleri paylaştı. 

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın "Önümüzdeki süreçlerde birçok konuda Eyüp’ün yaşam kalitesini yükseltecek projeleri hayata geçireceğiz. Böylelikle hem vatandaşın hem de esnafın yüzü gülecek" dedi. 

Kastamonu Cide Kayaardı ve Çevre Köyleri Kalkındırma ve Dayanışma Derneği ve  esnaflar, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’a  ilçede gerçekleştirdiği tüm çalışmalar için teşekkür ettiler.  Eyüpsultan Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2016, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER