İnfo Dizayn

İnfo Dizayn bünyesinden bulunan mimarlık ekibimiz, oluşturdukları projelerde, bu hususlara azami dikkat gösterip, hayal ettikleri fikirlerde aslında bir sanat icra etmektedirler.

İnfo Dizayn

Bir şehre yeni bir yapı kazandırmak, o şehre karşı sizi sorumlu hale getirir. Koyacağınız bir tuğla, dikeceğiniz bir ağaç, kullandığınız renkler vs. fazlasıyla önem teşkil eder. İnfo Dizayn bünyesinden bulunan mimarlık ekibimiz, oluşturdukları projelerde, bu hususlara azami dikkat gösterip,  hayal ettikleri fikirlerde aslında bir sanat icra etmektedirler. Alanlarında uzman bu ekip, sizin bir hayaliniz varsa, o hayali kusursuz bir çehreye kavuşturur. Sadece bir fikriniz varsa da, o fikri sizin için hayal etmeye başlar. Şehirlere karşı hissettikleri bu sorumluluk, başarıya kavuşturdukları, ulusal ya da uluslararası birçok projede somut bir hale gelmiştir. Hayal edeceğimiz bir ayrıntı, evinizi bir elmas gibi parlatır. 

Amirali Asbaghi / INTERIOR DESIGN
*  Taslak Projelendirme
*  Avan Proje Çalışması
*  Kot Kesiti  Alınması
*  İmar ve Aplikasyon Krokilerinin Alınması
*  Çap – Röperli Kroki , İstikamet Alınması
*  3 Boyutlu Görselleştirme Hizmetleri
*  3 Boyutlu Video  Hazırlama İşleri
*  Markalaştırma ve Prodüksiyon Hizmetleri
*  Sunum ve Katalog Hazırlanması INTERIOR DESIGN Adres: Göktürk Merkez Mah. Göktürk Cad. No:33/4 Senfoni Evleri Göktürk Eyüp – İSTANBUL
Telefon: +90 212 322 27 27
Web: www.infoyapi.ist
E-mail: info@infoyapi.ist

 

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2016, 18:58
SIRADAKİ HABER