Göktürk'te gece asfalt çalışması

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri Göktürk'te gece saatlerinde yaptığı asfalt çalışması vatandaşı isyan ettirdi.

banner331

Göktürk Merkez Mahallesi Çeşmebaşı caddesinde gece yarısında İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri araçların çekileceği anonsu yapıp, ardından asfalt çalışması işlemlerine başladı. Saat 23.57'de anons yapıp asfalt kazıma işlemlerine başlayan Belediye ekipleri çalışmalarına gece yarısı devam etti. Gün içerisinde hiçbir uyarı veya levha ile bilgilendirme yapmayan ekiplere vatandaş tepki gösterdi.

New Göktürk Dergisi Whatsapp ihbar hattımıza bir okurumuzun gönderdiği video İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri gece yarısı anons yaparken

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 11:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Erdoğan
Mustafa Erdoğan - 10 ay Önce

adam yerine koymadıkları mahalle halkının tali sokakları çukur tümsek ve tarla zemini olmasından utanmayan Remzi Aydın ve havarileri halkın parasını boş ve mâlâyani işlere boca etmek yerine kendilerine emanet edilen şehri mamur etmeme ısrarının cezasını şeçilmeme olarak görebilirler..Ak_utanmaz güruh kıyam gününe iman etmediklerinden olacak ki seçilmemeyi kurtuluş olarak görüp ardında bıraktıkları kanunsuzluklar maddi manevi pislikler için cehennem en iyi temizleyicidir..Şehirdaşlıktan doğan hukukumuz Eyüp'ün Ak_utanmazlarına haram olsun..

SIRADAKİ HABER