Göktürk Esnafının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladık

New Göktürk Medya Grubu Göktürk'te işletmecilik yapan kadın girişimcileri ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde çiçek takdim etti.

Göktürk Esnafının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladık

New Göktürk Dergisi imtiyaz sahibi Kenan Yılmaz yaptığı konuşmada ''8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle, kadına yönelik her türlü şiddetin son bulmasını temenni ediyorum. Hayatımızda pek çok rol yüklediğimiz kadınlarımıza karşı uygulanan şiddeti kınıyor, eli öpülesi tüm kadınları bir kez daha saygı ve hürmetle selamlıyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun” dedi.

Farklı sektörlerde kendi işyerlerini çalıştıran kadın esnafların da 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan New Göktürk Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Öner , kadınların iş gücüne katılımının artarak sürmesini beklediklerini belirterek, "Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlar, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmelerini dilerim" diye konuştu.


New Göktürk Medya Grubu Göktürk'te işletmecilik yapan kadın girişimcileri ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde çiçek takdim etti.New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2017, 11:16
SIRADAKİ HABER