Bloom by Gezi İstanbul

2006 yılında açılan ve Göktürk’ün ilk yiyecek içecek konsepti olan Gezi İstanbul’dan bir yenilik daha. Gezi İstanbul, sağlık konsepti ile Göktürk’te bir ilki daha gerçekleştiriyor.

Bloom by Gezi İstanbul


Gezi İstanbul, yalnızca sağlıklı, doğal ve organik ürünler kullanılarak hazırladığı ilk alt markasını Göktürk için yarattı. Yeni markanın ismi ise Bloom by Gezi İstanbul pazar günü kapılarını Göktürk'te açıyor.

Bloom by Gezi İstanbul’da çevre tarlalardan elde edilen günlük sebze, meyve, coğrafi işaretli ürünlerin yer aldığı zeytin, peynir, bal, tereyağ yanında değişik otlar ile konservelerin hem satılacağı hem de bu ürünlerle kahvaltı ve yemek çeşitlerin hazırlanacağı yeni bir konsept. Bu konsepte laktozsuz, glikozsuz, şekersiz ürünler kullanılacak. Tüm ürünler ise %100 doğal , %100 katkısız ve %100 taze olarak yer alacak.

Organik ve Yöresel Kahvaltı

Tüm Anadolu’nun doğal ürünleri toplanarak hazırlanan, doğal geleneksel çay ile birlikte sunulan ve kendi odun fırınlarında ekşi maya ile hazırlanmış geleneksel doğal ekmek ile tamamlanan lezzetler yer alacak. Konsepte organik çay ve kahve kullanılacak. Çeşitli meyve ve sebze suların bulunduğu yeni konseptte, soğuk sıkma yöntemi ile hazırlanan sağlıklı ve detoks içecek karışımları sunulacak.Bloom by Gezi İstanbul
Adres :
  İstanbul Caddesi, Larus Palas No: 2D-2E Göktürk
Açılış Tarihi : 09.12.2018 
Yer : Göktürk Gezi İstanbul
Saat : 10.00
Rez: 444 76 39

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2018, 23:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER