Eyüpsultan'da budama çalışmaları devam ediyor

Eyüpsultan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde mevsimlik bakım ve budama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Eyüpsultan'da budama çalışmaları devam ediyor
banner320

Ekipler, ilçe genelindeki yeşil alanlarda, caddelerde, sokaklarda, kamu alanlarında, park ve bahçelerde bulunan ağaçların budama ve bakım işlemlerini gerçekleştiriyor.

Hızla yürütülen çalışmalar kapsamında kuruyan, yol kenarlarında tehlike arz eden ve kırılan ağaç dallarının bakımı yapılarak sağlıklı büyümeleri sağlanıyor.

Ağaçların düzenli gelişimini sağlamak, rüzgâr ve fırtınalı havalarda tehlikeyi en aza indirmek, ağaçlara istenilen formu vermek, çiçeklenme miktarını ve kalitesini arttırmak amacıyla yapılan budama işlemleri Eyüpsultan Belediyesi’nin uzman ekipleri tarafından güvenlik tedbirleri alınarak gerçekleştiriliyor.

Yaşam kaynağı olan ağaçların düzenli gelişimi ve sağlıklı büyümesini sağlamak amacıyla yürütülen çalışmalar kış sonuna kadar devam edecek.

BUDAMA İŞLEMLERİ İÇİN NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Budama hizmetlerinden yararlanmak isteyen vatandaşlar Eyüpsultan Belediyesi çağrı merkezini arayarak talep oluşturabilirler.

Eyüpsultan Belediyesi çağrı merkezi: 444 30 00

Eyüp Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 07:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER