Deniz Köken, Turan ailesine konuk oldu

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, ‘Ev Sohbetleri’ programı kapsamında ziyaretlerine devam ederek vatandaşların sorun ve görüşlerini dinliyor.

Deniz Köken, Turan ailesine konuk oldu

Köken, Kemerburgaz Mahallesi Kemer Evleri’nde yaşayan Muhammer Turan ailesinin evine tanışma ve istişare toplantısı kapsamında misafir oldu.

Gerçekleşen ziyarete, Başkan Adayı Deniz Köken’in yanı sıra Turan ailesi, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Yıldırım Turan ve çevre komşular katıldı. 

Başkan adayı Köken, ev sahibi Turan ailesinin ve toplantıya katılan vatandaşların dilek ve temennilerini dinleyerek teker teker notlar aldı.

“YAŞANABİLİR ŞEHİRLER İNŞA ETMEMİZ GEREKİYOR”

Katıldığı ziyarette ortak akıl modelinin önemine vurgu yapan Köken, “Bulunduğumuz bölge, İstanbul’un en gözde yerlerinden biri olma özelliği taşıyor. Açılan İstanbul Havalimanı güzergâhı, yapılacak demiryolu hatlarıyla bize çok yakın olacak. O yüzden bu fırsatı iyi değerlendirerek istihdam alanları yaratmamız gerekiyor. Ortak akıl modelini hayata geçirerek yaşanabilir şehirler inşa etmemiz gerekiyor.” dedi.

İnternet Medyası

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER