Ruhsal ve fiziksek enerjinizi en üst noktaya çıkarmaya yardımcı olacak uzak doğu geleneğinin nabzını hissetmenize yardımcı olacak ürünler sitemizde. Meditasyon, yoga ve daha pek çok benzer ritüel ürünlerle sizlere uzak doğu kültürünü yansıtmaya çalışıyoruz. Doğal el işçiliği ile hazırlanmış tütsülük ve tütsü çeşitleri, doğal taşlarla renklendirilmiş şifalı ürünler ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Doğanın muhteşem gücü geçmişten bu yana araştırma konusu olmuş ve bu konuda pek çok araştırmacı yararlı bilgilerini gün yüzüne çıkarmıştır. Doğadan ve uzak doğu kültüründen ilham alarak zenginleştirdiğimiz birbirinden renkli ve faydalı ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Doğanın Mistik Gücünü Taşlarla Buluşturduk

Doğada farklı pek çok taş çeşidi hakiki kullanım yerini bulmak üzere bir hazine olarak bulunuyor. Nazardan, negatif etkilerden korunmaya, depresyondan çeşitli ruhsal ve psikolojik rahatsızlıkların iyileştirilmesine kadar çok sayıda doğal taş ürünleri şifa dağıtmaya devam ediyor.

Örneğin sitemizde nazar amaçlı korunmak için satın alabileceğiniz doğal taşlarımızı içerisinde

·         Akik

·         Amstist

·         Kuvars

·         Malakit

·         Turkuaz

·         Kaplangözü

·         Oniks

Gibi pek çok şifa kaynaklı doğal taş seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bunlar dışında pek çok şifa kaynağı ürünlerimizi incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

En Otantik ve Gözde Buhurdanlık Modellerimizle Hizmet Vermekteyiz

Otantik yapısıyla dikkat çeken gözde ve el yapımı buhurdanlık tasarımlarımızla da sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. El işçiliği ile hazırlanmış ve  göze hitap eden sıra dışı tasarımlarla evinizin dekorunu ve atmosferini değiştirmeye yardımcı olacak buhurdanlık modellerimiz için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Muhteşem koku ve görselliğin birleşimi ile ortaya çıkan estetik görünümlü ve sakinleştirici etkisi ile ortama huzur sağlayan ürünlerimizin her biri kaliteli işçilik ile hazırlanmıştır. Ürünlerimize göz atarak gözde tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz.

Editör: Seopx Seopx