Üsküdar, İstanbul’un Anadolu yakasında boğaz kıyısında yer alan ve tarihi Kız Kulesi ile bütünleşen bir ilçe. Avrupa yakasına geçiş için popüler iskelelerden olan Üsküdar, boğazın hemen ağzında güzelliğiyle büyüleyen Kız Kulesi, meydandaki 16. yüzyıl camileri, meydanın ortasındaki büyük tarihi çeşmesi, sahildeki minyatür Şemsi Paşa Camii ve Medresesi, Mihrimah Camii, tarihi Karacaahmet Mezarlığı, meşhur Fethi Paşa Korusu ve daha ilerideki büyük ve küçük Çamlıca tepeleri ile ziyaretçilerine güzellikler sunuyor.

Üsküdar’da yapılabilecek aktiviteler tabi ki sadece dış mekanlarla sınırlı değil. Özellikle kış aylarında hem stres atmak hem keyifli vakit geçirmek için ziyaretçilerine güzel bir alternatif olan Üsküdar AVM’ler de hafta sonunu keyifli geçirmek isteyenler için akla ilk gelen seçenekler arasında.

Üsküdar NevÇarşı AVM’de bir çok marka ile buluşup alışveriş yapabileceğiniz gibi aynı zamanda çeşitli etkinlikler, yemek mekanları ve sinema ile de sevdikleriniz ile birlikte huzurlu bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Alışveriş NevÇarşı AVM’de güzel…

Colin’s, Altınyıldız, İpekyol, Kiğılı gibi dünyaca ünlü birçok markayı NevÇarşı AVM’de bulabilir, şık kıyafetler alarak kendinizi mutlu edebilirsiniz.

NevÇarşı AVM ile karnınızı doyurun…

Demlik, Bizim Lokanta ve Bob’s Cafe gibi birbirinden çeşitli lezzetleri Üsküdar NevÇarşı AVM ile deneyin. Hem gözünüzü hem karnınızı doyurabileceğiniz yemek mekanlarında sevdiklerinizle keyifli sofralarda buluşabilirsiniz.

NevÇarşı AVM ile sinema keyfi bir başka…

Üsküdar Nevçarşı AVM ile sinema seanaslarına bakıp, koltuğu seçip sıra beklemeden sinema biletinizi kolayca alabilirsiniz. Vizyondaki filmleri sevdiklerinizle izlemek ve hafta sonu için güzel bir aktivite yapmak istiyorsanız, NevÇarşı AVM’yi siz de ziyaret edebilirsiniz.

Güzel bir haftasonu geçirmek isteyenler için  İstanbul AVM Nevçarşı Anadolu Yakası AVM ziyaretçilerini bekliyor.