Kemer FK kayıtlar devam ediyor

Kemer Futbol Kulübü futbol okulu , kikboks ve cimnastik kayıtları devam ediyor.

Kemer FK kayıtlar devam ediyor

Kemer Futbol Kulübü futbol okulu , kikboks ve cimnastik kayıtları devam ediyor.

21 Ocak 2017 Cumartesi 11:21
698 Okunma
Kemer FK kayıtlar devam ediyor

Burada sadece futbol yok 
En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın topluma faydalı gençler olarak yetişmesi için oluşturduğumuz eğitim programı “iyi futbolcudan önce topluma sağlıklı bireyler” yetiştirmeyi amaçlamaktadır. “Futbol Okulu”muz kelimenin tam anlamıyla bir okuldur.

Kayıt  irtibat

Özcan Altaner 0532 798 01 49

Ramazan Yaşlı 0539 826 23 53  Amacımız öncelikle  kendi kulübümüze oyuncu yetiştirmektir. Bunun yanında çevremizde bulunan profosyonel  kulüplere futbolcu göndermek yeni yetenekler keşfetmek ve türk futboluna katkıda bulunmaktır. Tabii bu hedeflere ulaşırken  öncelikle iyi insan olma odaklı bir harita çiziyoruz. Buraya kayıt olmaya gelen öğrencilere ilk söylediğimiz şey; ailesine, çevresine, vatanına milletine faydalı, kemer futbol kulübünün  sorumluluğunu omuzlarında taşıyabilecek, iyi bir insan, iyi bir öğrenci olmalarıdır.
Bizim için öncelik daima okul eğitimi olmuştur. Futbol okulumuza gelen hiçbir öğrencimizin okul eğitimine olumsuz bir katkısının  olmaması için çocuklarımızı  okulun önemi ve eğitimin gerekliği konusunda uyarıyor gerekirse futbolu bir yaptırım için kullanırız.  Burada eğitim görmeye başlayan öğrencimiz , düzenli spor yapıp , düzenli bir şekilde  beslenmeye başlayınca daha sağlıklı,paylaşımcı ,takım olma birlikte hareket etme kurallara uyma fiziksel ve sosyal yönden gelişerek    hem okul hayatında , hem günlük yaşantısında  daha başarılı bir birey olarak ilkeli bir sporcu olmalarını sağlamaktır.Kemer  Futbol Kulübünde her yaş grubunun fizyolojik özelliklerini dikkate alırız. Çocuklarımızın fiziksel yapısına göre hazırlanmış antrenman programı onları gereksiz yere yormayı değil gelişimine katkı sağlamayı amaçlar. Kemer  Futbol Kulübünde çocuklarımızın okul eğitimine katkıda bulunmayı amaçlarız. Bu yüzden bizler için onların zihinsel gelişimleri en az bedensel gelişimleri kadar önemlidir. Bu amaçla eğitim programımız onların teknik becerilerini taktik zekası ile bütünleştirmeyi hedefler. Bu hedef doğrultusunda yürüttüğümüz eğitim programı onlara bireysel becerilerini grup çalışmalarına katabilmek, çabuk ve doğru karar verebilmek, hızlı ve doğru tepkiler vermek ve yaratıcılıklarını geliştirmek konularında yardımcı olur. Kemerburgaz Futbol Okulunun bir diğer amacı sağlıklı zihinler yetiştirmektir.

New Göktürk