Yine bu şehre gittiğimiz zaman gözümüze yüksek binalar, plazalar ve holdinglerin çatılarında bulunan tabelalar çarpabiliyor. Büyük şirket ve kuruluşlar yıllık gelirlerinin belirli bir kesimini reklam faaliyetlerine harcamak üzere ayırırlar. Yine şirketlerin veya işletmelerin büyüyebilmesi için doğru bir şekilde reklam çalışmalarına önem vermeleri şarttır.

Tabelacılar arasından seçim yaparken hangi hususlara dikkat edilmelidir gibi önemli bir konuyu ele alacağız. İstanbul’da reklam tabelası üreten birçok firma bulunuyor fakat bunlardan hangileri güvenilir ve kaliteli işler yapıyor bilmek lazım. Çebi Reklam firması çatı, ışıklı veya ışıksız reklam tabelası için başvurabileceğiniz önemli adreslerden birisidir.

Çebi Reklam Neden Tercih Edilmelidir?

Çebi Reklam 2008 yılında ufak bir atölyede başladığı faaliyetlerini İstanbul’da önemli ölçüde devam ettiriyor. Kurumsal ve büyük firmalara yaptığı çalışmalarıyla ün kazanan firmayı tercih etmeniz için geçerli sayılabilecek onlarca sebep bulunuyor. İşte bu nedenlerden yalnızca bazıları şunlardır:

·         Reklam Tabelası Sektöründe Tecrübeli: 2008 yılından beridir reklam tabelası üzerine çalışmalar yapan firma bu alanda olabildiğince yüksek tecrübeye sahiptir.

·         Yüksek Referanslar: Yapmış olduğu yüzlerce farklı işten ve sektörden edindiği referansları işini devam ettirebilmek adına kullanıyor. Hastaneler, eğitim merkezleri, alışveriş merkezleri hizmet verilen sektörlerden yalnızca birkaçıdır.

·         Yüksek Müşteri Memnuniyeti: Müşteriler Çebi Reklam ile anlaşıp reklam tabelası yaptırdıklarında yüksek oranda hizmetten memnun kalıyorlar.

·         Kişiye Özel Çözüm Önerileri: Firmanızın hangi alanda reklam çalışmasına ihtiyaç duyuluyorsa o alana yöneliyor ve kişisel hizmetler sağlıyor. Yine hangi tabela çeşidinin işletmenize uygun olacağının analizi yapılıyor bu sayede en uygun çözümler firmanız için sağlanılmış oluyor.

·         Uygun Fiyatlar: Reklam tabelası yapılırken birçok farklı maliyetlerle karşılaşılır. Artan enflasyon ve çevre şartlarına rağmen Çebi Reklam müşterilerine daima uygun fiyatlar sunabilmeyi umuyor.

Çatılar İçin Reklam Tabelası

Büyük hastanelerde, alışveriş merkezlerinde ve daha birçok alanda çatılar için tasarlanan reklam tabelaları daima gözümüze çarpar. Bu reklam araçları sayesinde gitmek istediğimiz adresi uzaktan tanıyabilir ve oraya gidebiliriz. Yine insanların gözünde prestij oluşturabilmek için veya müşterilerin güvenini kazanabilmek için reklam faaliyetlerinde de bulunmak gerekir. İnsanların sizleri uzaktan gördüğünde tanıyabilecekleri bu fırsatları değerlendirmek her zaman avantajınıza olacaktır.

Reklam Faaliyetlerinin Önemi

Reklam tabelaları yalnızca bir araçtan fazlasıdır. Örneğin bir işletmenin orada olduğunu insanlara duyurabilmenin en güzel yöntemi reklam tabelasıdır. Yine insanlar üzerinde güzel bir izlenim bırakabilmek ve firmanızın tanıtımını yapabilmeniz için bu araçlara ihtiyaç duyulur. Çarşıya alışverişe çıktığımız zaman mağazaların çatısında veya üzerlerinde yer alan tabelalara hepimiz dikkat ederiz. Sizlerde yeni kurulacak olan işletmeniz veya halihazırda bulunan iş yeriniz için reklam tabelası yaptırmayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Yine https://cebireklam.com.tr/ web sitesine giderek her türlü reklam çalışmasına göz atabilirsiniz.

Editör: Seopx Seopx