Neş'e Erberk Anaokulu

Firma Kodu #156
Sektör YUVA VE ANA OKULLARI
Şehir/Eyalet Ucar
Eklenme Tarihi 06.03.2023

 

Joyfull house kurucusu NEŞE ERBERK’ in çocuklar ve eğitim konusundaki temel iki sevgisinden kaynaklanan salt bir çocuk eğitim ve gelişim merkezi olmayıp onun çok ötesinde kavramları bir araya getirmeye çalışan çocuklara yönelik bir hayat yolu belirleme çalışmasıdır.

 

2 - 6 yaş arası bilim adamlarının belirttiğine göre kişiliğin şekillendiği en önemli zamanlardır. Bu dönem içinde çocuk geleceğini şekillendirmeye toplumun hangi noktasında olacağını belirler. Bu dönemini verimli, eğitimli ve bilinçli eğenceli geçiren çocuk gelecekte sağlıklı bir birey olmaya adım atar.

 

Joyfull house’ un en temel amacı Türkiye’de sağlıklı bireylerin yetısmesine katkı sağlamaktır. Bu nedenle yurt çapında çocuk eğitim, gelişim merkezleri zincirleri oluşturmayı hedeflemektedir.

 

Bu hedefin diğer bir boyutu ise yediği sağlıklı besinden oynadığı oyuna kadar giydiği ilgilendiği tekstil ve oyuncaktan okudugu kitaba kadar çocuklara bir yön tayin etmek hedefe yöneltmek ve adeta bir joyfull mania yaratmalı gelecekte çocukların kötüalışkanlıklardan uzak, salim, dingin , mutlu ve başarılı bireyler olmasını sağlamak bulunduğu aile çevresinden yaşadığı sosyal çevreye kadar etrafıyla barışık çevresiyle entegre ve lider ruhlu bir neslin oluşmasına katkıda bulunmak ve bu konuda bir değer yaratmaktır.

http://www.joyfullhousekemerburgaz.com/

Bunlar da ilginizi çekebilir