En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

PROTEK VIP Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

GÖKTÜRK 09.12.2019, 08:26

PROTEK VIP Güvenlik ve Koruma Hizmetleri 

Bizi çoğu kez şehirde yoldan geçerken, bir sitede bir rezidansta ya da bir fabrikada görüyorsunuz.

PEKİ BİZ KİMİZ?

Protek Vip, Özel güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 2008 yılında 3 proje 50 kişi ile başlayan maceramız bugün yüzden fazla proje yüzlerce çalışanı ile devam etmektedir.

Kurulduğu andan itibaren güvenlik sektöründe kendini bir marka olarak kanıtlamış olan Protek Vip, müşteri odaklı hedef politikaları ve eğitimli uzman kadrosu ile günümüz ve geleceğin gerektirdiği özel güvenlik anlayışını oluşturmuştur.

Uzman profesyonel yöneticileri ve deneyimli nitelikli personel kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve iyi hizmet sloganı ile sektöründe öncü olmuştur.

Bünyesinde fiziki güvenliğin yanı sıra elektronik güvenliği de ön planda tutan yaklaşımları ile Protek Vip bu alanda da müşterilere kalıcı pratik çözümler sunmaktadır.

Protek Vip , müşterilerine acil durum prosedürleri, risk analizi ve güvenlik danışmanlığı sağlayarak günün 24 saatinde hizmet kalitesinden ödün vermeksizin daima yanınızdayız sloganıyla hizmet vermektedir.

İŞTE HER YERDE GÖRÜP MERAK ETTİĞİNİZ BİZ PROTEKVİPİZ…


 

PROTEK VIP Güvenlik ve Koruma Hizmetleri 
Adres : Göktürk Merkez mah. İstanbul Cad. 2. Kayın Sk. No:1 Genç Petrol Plaza Kat:4 Göktürk - Eyüpsultan / İSTANBUL

Telefon : 444 6 514
Web : www.protekvip.com.tr

Yorumlar (1)
Mehmet Ali Tuğrul 2 hafta önce
Bu firmada 01.06.2009 tarihinden itibaren güvenlik Md, bölge Md, muhasebe, finans Md ve yönetici olarak çalıştım ve halen çalışıyorum. Türk Silahlı Kuvvetlerinden sonraki ikinci yuvam. Konusunda uzman ve deneyimle calisanlar ile sizin için hazırız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@