Port Of Royals Projesi Göktürk’te Tanıtıldı

Port Of Royals, muhteşem bir lansman ile Göktürk Erdal Chef'te tanıtıldı. Avrupa’nın Yükselen Değeri (MontenegroKaradağ’da olan Proje, bölgenin çağdaş yaşam tarzı ve her biri farklı kişiler tarafından sahiplenilen birimlere ayrılan gayrimenkul modeli olan kondominyum ile Port of Royals Hotel Rezidans yatırımcılarına farklı olanaklar sunuyor.

Port Of Royals Projesi Göktürk’te Tanıtıldı Foto Galeri: Port Of Royals Projesi Göktürk’te Tanıtıldı

I M G 9016

Port Of Royals, modern mimarisi ve geniş yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor. Projede bulunan özel konutlar, geniş terasları ve panoramik manzaraları ile konforlu bir yaşam sunmayı hedefliyor.

Port Of Royals Projesi Göktürk’te Tanıtıldı21

Aynı zamanda alışveriş merkezleri, restoranlar ve sosyal alanlarla da yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlıyor. Montenegro 135 daireden oluşan proje 5 yıldızlı otel konseptinde 57 m2'den oluşan 1+1 daireler 484.500 Euro'dan başlarken 75 m2 2+1 dairelere 637.500 Euro'dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Üstelik %50 peşinat ile 15 ay vade imkânı da mevcut.

Port Of Royals Projesi Göktürk’te Tanıtıldı6

Projenin lansmanında konuşan Proje Satış Müdürü Emrah Çiçek, Port Of Royals'in değerleri ve proje detaylarını Göktürk iş insanlarıyla paylaştı. "Port Of Royals, sadece konut değil aynı zamanda bir yaşam tarzı sunuyor. Doğayla iç içe, modern olanaklarla donatılmış bir yaşam alanı yaratmak amacındayız." şeklinde konuştu.

Port Of Royals Projesi Göktürk’te Tanıtıldı15

Avrupa’nın Yükselen Değeri (Montenegro) Karadağ’da Yaşam Karadağ, Balkanlar’ın güneyinde, Adriyatik Denizi’ne kıyısı olan büyüleyici bir ülke. Köklü tarihi ve kendine has kültürü, muhteşem doğası, masmavi denizi ve nefes kesici sahilleriyle son yılların en gözde turizm merkezleri arasında yer alıyor. Alışılagelmiş turizm destinasyonlarından ayrışmayı başaran ülkede uzun plajlar, el değmemiş koylar, kristal gibi berrak deniz yaz tatili sevenler için ideal.

Port Of Royals projesi, bölgeyi baştan aşağıya değiştirecek bir vizyonla hayata geçiriliyor. Projede yer alacak olan alışveriş ve eğlence mekanlarıyla Göktürk'e yeni bir soluk getirecek. Detaylı bilgi ve rezervasyon için www.portofroyals.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

Editör: Kenan Yılmaz