Vücutta ya da yüzde çeşitli şekil ve fonksiyon bozuklukları doğumsal nedenlerle ya da sonradan oluşmuş çeşitli nedenlerden dolayı kişilerde rahatsız edici boyutlardadır. Bu sorunları gidermeye çalışan estetik ve plastik cerrahi alanı hem sağlık sorunlarını giderme de hem de şekil bozukluklarını giderme de günümüzde en sık talep gören tıp alanıdır. Hem fiziksel görünümlerdeki değişiklik hem de işlevi geri kazanmak açısından plastik rekonstrüktif ve estetik uygulamalarında geniş olarak sınıflandırılmaktadır. Mersin estetik doktorları da estetik ve plastik rekonstrüktif çalışmaları ile hem Mersin’deki hastalarına hem Türkiye’nin dört bir yanından gelen hastalara hizmet vermektedirler.

Mersin Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

Mersin estetik ve plastik cerrahi uygulamaları en çok tercih edilen estetik operasyonlar karın gerdirme, meme büyültme ya da meme küçültme, jinekomasti, kulak estetiği, göz kapağı estetiği, genital estetik, Brezilya tipi popo kaldırma operasyonlarıdır. Özel estetikler ise; obezite sonrası cerrahi estetik, Annelik estetiği, düğün öncesi estetiklerdir. Botoks uygulamaları ve kepçe kulak operasyonlarının yanı sıra anestezi gerektirmeyen ameliyatsız estetiklerden dolgu, iple askı, PRP, Mezoterapi Mersin plastik cerrahlar arasında en çok tercih edilen Op. Dr. Necmettin Tütüncü tarafından başarı ile uygulanmaktadır. Daha fazla bilgi almak için necmettintutuncu adresini ziyaret edebilir, tüm estetik operasyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

En Güvenilir Mersin Estetik ve Plastik Cerrahı

Son günlerde çok fazla talep gören estetik ve plastik cerrahi uygulamaları bilimin ve teknolojinin getirdiği gelişmelerle daha işlevsel hale gelmiştir. Estetik düşünen birçok kişi bu alandaki araştırmalarına devam ederken güvenilir estetik ve plastik cerrahi uzmanı arayışını da sürdürmektedir Mersin plastik cerrah olarak en güvenilir ve estetik cerrahi alanında yaptığı çalışmalarla dikkat çeken op. Dr. Necmettin Tütüncü, Karadeniz teknik üniversitesi tıp mezunu olup daha sonra estetik ve plastik cerrahi alanındaki eğitimlerini Mersin tıp Fakültesi’nde tamamlayarak aldığı sertifikalar yazdığı makaleler ve gösterdiği üstün başarılarla estetik ve plastik ve rekonstrüktif alanında çığır açmıştır.  Bugün halen Mersin VM Medikal Park Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir. Estetik alanında ilgi konuları meme estetiği kulak estetiği liposuction vücut şekillendirme gibi birçok cerrahi müdahalelerde üstün başarı sağlamaktadır daha fazla bilgi için necmettintutuncu adresini ziyaret edebilirsiniz.

Rekonstrüktif Plastik Cerrahi Mersin

Plastik ve Rekonstrüktif cerrahi vücuttaki bir yapıyı veya organın çalışmasındaki bozukluğu düzeltmek ve iyileştirmek için kullanılan bir tedavidir. Estetik cerrahi teknikleri hastalığın görünümündeki iyileştirmelere odaklanmaktadır. Genellikle yüz, boyun baş veya vücudun herhangi bölgesinde doğumsal nedenlerle ya da sonradan oluşan şekil ve fonksiyon bozukluklarının düzeltilmesinde oldukça etkili ve başarılı bir uygulamadır. Günümüzde yüz ve vücut estetiklerinde ameliyat gerektirmeden uygulanan yöntemlerde bulunmaktadır. Uzman plastik cerrahi doktorlar aracılığıyla problemler kolaylıkla çözümlenebiliyor. Mersin ve çevresi ayrıca tüm Türkiye genelinde her türlü estetik operasyonlar hakkında bilgi almak için necmettintutuncu adresini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.