Ocak Cubicle firması 2008 yılında taşeron bir şekilde hizmet vermek için kurulur. Daha sonra 2011 yılına gelindiğinde cubicle sektörünün öncü firmalarından biri olmak üzere kendi ekibini oluşturarak hizmet vermeye başlar. Sektör içerisindeki teknolojik gelişmeleri eksiksiz takip ederek hizmet verdiği müşterilerine kaliteli bir tasarım hazırlar. Ürünlerinin çeşitliliği ve hizmet kalitesinin müşterilerde bıraktığı izlenim sayesinde müşteri memnuniyetini büyük oranlarda sağlar.

Ocak Cubicle firması hem ürün çeşitliliği açısından hem verdiği hizmetlerin kalitesi açısından hem de satış sonrasında müşterilerine verdiği her türlü destek sayesinde bugün bulunmuş olduğu konumu sonuna kadar hak eder. Kaliteli ve güvenli bir hizmet anlayışı sayesinde bu konumunu günden güne daha iyi yerlere taşır. İçerisindeki uzman ekibi ile son model tasarımlar için hizmet verir.

Ocak Cubicle Ürünleri

Ocak Cubicle firması disiplinli ve kaliteli ürün üretimi sayesinde müşterileri için tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Satış sırasındaki bilgilendirmeden satış sonrasındaki ürünlerin teslimi, montajı ve herhangi bir destek talebine kadar her aşamada müşterilerinin güvenini sağlayan ürün üretimi yapar. Üretilen ürünler birçok çeşitliliğe sahiptir. Ama firmanın ana ürünü kompakt laminat üretimidir.

Ocak Cubicle firması içerinde bulunan ürünler incelendiğinde; cubicle, wc kabin, kompakt laminat, wc kabin&duş, laminat tezgâh, pisuvar¶van, servis montajı, kompakt laminat masa, soyunma dolapları gibi ürünler olduğu görülür. Bu bahsedilen ürünleri en kaliteli bir şekilde üretimin sağlanması için Ocak Cubicle firması, en kaliteli işçilikle tecrübelerini birleştirerek üretimini yapıp en uygun fiyatlarla müşterilerine hizmetlerini sunar.