1. Mustela Bebek Şampuanı

Bebek şampuanı deyince akla ilk gelen markalar arasında yer alan Mustela şampuan, %92 doğal içeriklerle geliştirilmiştir. Saç ve vücudu nazikçe temizlerken, içeriğindeki avakado özü sayesinde bebeğin hassas cildini korur. Gliserin ile cildin ve saç derisinin kurumasını engelleyerek nemlendirir ve besler. Hipoalerjenik formülü sayesinde yenidoğan bebekler dahil, tüm bebek ve çocuklar için kullanıma uygundur.

  1. Mustela Pişik Kremi

%98 doğal içeriklere sahip bebek pişik kremi parfüm ve paraben içermeyen formülü sayesinde yenidoğandan itibaren en hassas ciltlerin dahi kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Formülündeki Çinko oksit cilt bariyerini güçlendirerek oluşmuş olan pişiği giderir ve yeni pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olur. İçeriğindeki Avokado hassaslaşmış bölgeyi rahatlatırken, Ayçiçek yağı cildi nemlendirir ve yumuşaklık kazandırır.

  1. Mustela Bebek Yağı

%99 doğal aktif içerikleri sayesinde nemlendirici, yatıştırıcı ve rahatlatıcı özelliğine sahip Mustela bebek yağı, içeriğindeki Avokado yağı, Nar Tohumu yağı ve Ayçiçeği yağı hassas bebek cildini nemlendirirken cildin doğal nem seviyesini korur. Cilt tarafından kolay emilen ve yenidoğandan itibaren kullanıma uygun olan Mustela bebek yağı kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  1. Mustela Vücut Losyonu

Mustela Hydra Bebe losyon içeriğindeki organik avokado özü ile cilt bariyerini korur ve güçlendirmeye yardımcı olur. E vitamini içeriği cildin nem seviyesini korur ve yumuşaklık kazandırır. İnce dokusu cilde kolay emilir. Doğumdan itibaren kullanıma uygundur.

  1. Mustela Güneş Kremi

Bebek cildi çok ince ve hassastır. Bu sebeple çevresel faktörlere karşı savunmasız olur. Özellikle yaz ayarındaki güneşin yakıcı etkisi bebeğinizin hassas cildine zarar verebilir. Bu nedenle güneş kremi kullanımı son derece önemlidir.  Mustela güneş kremi SPF 50+ hassas bebek ve çocuk cildini güneşe ve çevresel faktörlere karşı korur. Suya ve kuma karşı dayanıklıdır, yüz ve vücut için kullanıma uygundur.

Sizde Mustela Stelatopia şampuan, Mustela nemlendirici, Mustela bebek bakım seti, Mustela çatlak kremi ve tüm ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan  bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla sahip olabilirsiniz.