Music and Joy by Aylin Tepe

Göktürk İstanbul caddesinde açılan Music and Joy by Aylin Tepe müzik okulunda çocuklara ve yetişkinlere birebir Piyano ve Yanflüt dersleri veriliyor. 


Aylin Tepe New Göktürk Dergisine açıklamalarda bulundu.
Merhaba, Ben Aylin Tepe, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu bir müzisyen ve 18 yıllık eğitmenim. Uzun zamandır hayalini kurduğum atölyem Music & Joy‘u, Nisan ayında Göktürk’te öğrencilerimle buluşturdum. Burada çocuklara ve yetişkinlere birebir Piyano ve Yanflüt dersleri veriyorum. Aynı zamanda 4-13 yaş arası çocuklar için, Amerika’da geliştirilmiş olan, erken dönem müzik eğitim programı “Prodigies Music” in Göktürk’teki Lisanslı Merkeziyiz.

Prodigies notaları temsil eden 8 adet zil ile uygulanıyor. Çocuklar, ekrandaki animasyon kahramanlarına eşlik ederek notaları, ritim tutmayı ve solfej yapmayı, eğlenceli ve sistematik bir müfredat içerisinde öğreniyorlar. Ve bu onlara, enstrüman çalma konusunda çok iyi bir müzikal alt yapı oluşturuyor. Ayrıca, ilerleyen zamanlarda Music & Joy da anne bebek müzik atölyeleri de olacak.

Ben şuna inanıyorum ki; “ Her çocuk, içindeki müzikle doğar.. Siz yeter ki kulak verin…” Unutmayın, Duyarlı bir öğretmenle, bireysel kolaylıkları desteklenen her çocuk, Işıldayacaktır…

Adres: Göktürk Merkez Mahallesi İstanbul Caddesi Beyaz Konaklar Çarşı Göktürk - İSTANBUL
Telefon: 0543 161 04 31
Sosyal Medya: musicandjoy_byaylintepe