Hayatını yurt dışında sürdüreceği öğrenilen Meryem Uzerli, işlerini bundan sonra ağabeyi Dany Lyons yürütecek. Türkiye’de düzenli bir hayatı olmayan oyuncunun çalıştığı ajans tarafından artık karşılanamayacak bir maliyete yol açması ve sürekli yurt dışına gidip gelmesi bu ayrılığına neden olmuş.

YENİ PROJE TEKLİFLERİNİ REDDEDİYOR

Kendisini Türkiye’ye bağlayacak bir durum kalmayan oyuncunun kariyerine artık yurt dışında devam edeceği ve Türkiye’deki yeni projelere de kapısını kapattığı konuşuluyor.

KIZI LARA’NIN EĞİTİMİ

Öte yandan Meryem Uzerli, 3 yaşındaki kızı Lara’nın eğitimine Almanya’da başlayacak.

Küvet videosu nedeniyle menajerlik ajansıyla yollarını ayıran oyuncu Meryem Uzerli'nin İstanbul Göktürk'te kaldığı villasını boşaltarak, Türkiye'de kaldığı zamanlarda otelde kalmaya başladığı ortaya çıktı. Şöhretini iyi yönetemediği iddiasıyla birkaç yıldır çalıştığı menajerlik ajansıyla sözleşmesi feshedilen oyuncu Meryem Uzerli'nin, kariyerini Türkiye'den çok yurtdışında sürdürmek istediği iddia edildi.

ÜÇ YILDIR GÖKTÜRK'TE YAŞIYORDU

Meryem Uzerli tarafından ise, banyoda çektiği görüntüleri yayınlamasının ardından gördüğü tepkiler nedeniyle ajansıyla anlaşmasının sona erdiği iddialarının gerçeği yansıtmadığı açıklandı. Güzel yıldızın oyunculuk kariyerine Türkiye'den çok yurtdışı projeleriyle devam etmek istediği, bu nedenle yaklaşık üç yıldır yaşadığı ve aylık 25 bin lira ödediği Göktürk'teki villasını kapattığı ortaya çıktı. Türkiye ile Almanya arasında mekik dokuyan ünlü oyucunun, İstanbul'a geldiği zamanlarda otelde kaldığı öğrenildi.