İlişkilerde şok edici gelişmeler, baskı ve monotonluktan kurtulma ihtiyacı, sürpriz birliktelik ve bitişlere hazırlıklı olalım. Aynı ideallere sahip olmak önemli. Sıkıştığınız ilişkilerden özgürleşmek isteyebilir, fikirlerinizi özgürce ifade etmek isteyebilir, kendi hayallerinizi, hedeflerinizi destekleyen insanlara gönül verebilirsiniz.

Venüs, peşi sıra Mars’ın Uranüs karesi abartılı tavırlar, aşırılıklar, çatışmaları açığa çıkartacak bir zaman dilimi. Gökyüzü bizi sıkıştırabilir, bazı konularda aksiyon almaya zorlayabilir. Geçmişle bağlantılı konular, tahmin edilemez olaylar, aniden oluşabilecek gündemlere karşı yeni bir yol haritası çizmek zorunda kalabiliriz.

Bu müdahalede bulunamadığın ancak halletmek zorunda olduğun krizler gibidir. İçindeki bir isyanın çığlığıdır. Her şey düzeninde gidiyor derken bir dalganın seni alabora etmesidir.

ÖNÜMÜZDEKİ 10 GÜN DİKKAT!

Direnç gösterdiğimiz kalıplara Mars-Uranüs karesi bir gol atar. Zincirlerimizi kırabilir, bireyselliğimizi elimize alabilir, toplum baskısına, aile baskısına isyan geliştirebilir, otorite konumundaki kişilerle gerilimler yaşayabiliriz. Kontrolümüz dışında gelişen bir durum paralize edebilir, kendimizi panik içerisinde bulabiliriz. Önümüzdeki 10 gün sıkıntınızı içinde tutmayın, aktarın ancak nezaketi elden bırakmayın.

Mars- Uranüs elektrik yüklüdür ve dürtüsel hamlelerle fazla düşünmeden karar almaya iter. Ne kadar sabit fikirliyseniz o kadar sorun çıkacaktır. Bireyselliği ortaya koyarken bazı köprüler yıkılır, düşünmeden yapılan riskli hareketler hataya düşürür.

Yaşanabilecek krizlere tekâmül gözüyle bakmamıza, Merkür- Neptün kavuşumu işte bu noktada kadersel süreci kabule geçmek ve öz benliğimizi kucaklamamıza imkân tanıyacaktır. Acı çekmekten korkarak bir yere varamayacağımızı fark etmemiz gerek. Sıkışmazsak potansiyelimizi bilemeyiz. Kendimizi keşfedebiliriz, maskelerden arınabiliriz.

SONUNU DÜŞÜNMEDEN ÇIKIŞLAR YAPMAYIN

Hafta boyu ruh halimiz dalgalı olabilir. Kalp kırıklıkları yaşayabilir, iki fikir arasında kalabilir, kararsızlık yaşayabilir ve bunun üzerimizde yarattığı tesirle depresif bir hale bürünebiliriz. Zihnimiz yorgun olabilir. Parasal dengesizlikler, beklenmedik ödemeler karşımıza gelebilir.

Merkür- Neptün kavuşumu beklentileri olan aşk ilişkilerinde yüzleşmeler yaşatabilir, bazı şeyler hayallerdeki gibi olmayabilir. Olmayan şeyler için ısrar etmemek, debelenmemek, mantıkla hareket etmek süreci yumuşatabilir. Konsantrasyon güçlüğü, odaklanma sorunları, kafa karışıklığı yaşanabilir, düşünceler bulanıklaşabilir.

Meydan okuma enerjisi, alan ihtiyacından doğan isyankâr tutumlar görülebilir. Hayatınızda bırakmanız gereken şeyler desteklenecektir.

Evdeki hesap çarşıya uymaz. Başlangıç ve bitiş sarsıcı olabilir. Trafik kazaları, motosiklet kazaları, elektronik aletlerle ilgili kazalar, ani hız içeren durumlar tehlike oluşturabilir. Kesici, delici aletlerden oluşabilecek yararlanmalara dikkat edilmelidir. Çevrenizde birçok kişiyi sinirli ve kontrol edilemeyen davranışlar içinde görebilirsiniz.

Göksel sembolikler bizi acele etmeye zorlarken, serinkanlı olmak bu haftanın çıkış biletidir. Doğada zaman geçirin, yürüyüş yapın, sporla gergin enerjiyi hafifletin, derin nefesler alın. Daha önce cesaret edemediğiniz şeyler için akıllıca adımlar atın.

Balık Yeniayına yaklaşıyoruz, rüyalar aktifleşir, sezgiler yükselir, evrenin mesajları her yerdedir. Ertelenen, göz ardı edilen sağlık sorunlarına bu dönem şifa enerjisi akar. Arınmak için detoks, ruhsal terapi, operasyon, tedavi neye ihtiyacınız varsa..