Ertem Şener'in saçları olay oldu!

Ertem Şener, 2018 yılının yazında saç ekimi yaptırdı. Saç ekimi sonrası kısa bir sürede muhteşem bir görüntüye sahip olan Ertem Şener'in saçları sosyal medyada trend oldu

Ertem Şener'in saçları olay oldu!

Ertem Şener nerede saç ektirdi

Beyaz Tv Moderatörü Ertem Şener Nerede Saç Ektirdi? Hangi Saç Ekim Firması ve Hangi Doktor Saç Ekimini Yaptı?

Cumartesi , Pazar ve Pazartesi ekranlara gelen Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarının moderatörü ve yapımcısı olan Ertem Şener 2018 yılının yazında saç ekimi yaptırdı. Ertem Şener saç ekimi konusunda ise bir çok yorum yapılmakta. Genel olarak seyircilerden ve diğer yorumculardan Ertem Şener’in saç ekiminin başarılı olduğunu belirtmekte. Bir çok ünlü saç ekimi yaptırdığı yeri reklam olur diye söylemezken Ertem Şener saç ekimini nerede yaptırdığını açıkladı. Ertem Şener geçtiğimiz sene Temmuz ayında saç ekimini İstanbul Hair Line Saç Ekim Merkezi Göktürk'te ektirdi.

Beyaz Futbol programının sunucusu Ertem Şener, Kenan Yılmaz'a yaptığı kısa açıklamada ; ''Kim derdi ki gün gelecek “Ertem Şener saç ektirecek?” Milyon verseler, bedava deseler yaptırmazdım. Ekildi ve geçti. Keşke daha önce yaptırsaymışım!!! Fikrimin olumlu anlamda değişmesinde beni etkileyen İstanbul Hairline ‘a sonsuz teşekkürler.'' dedi.

İstanbul Hairline Göktürk
Adres :  Göktürk Mah, Belediye Cad, Açelya Sok, No:2, Göktürk - İstanbul
E-mail : info@istanbulhairline.com
WhatsApp :  0538 338 54 54 

Haber Kaynak : Kenan Yılmaz  - New Göktürk Dergisi

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 19:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER