Berfin Gürsoy kalplerinizi toplamaya geliyor!

Müzisyen, şarkıcı, ses tasarımcısı ve eğitimci Berfin Gürsoy; “Topla Kalbini” isimli yepyeni çalışmasını 9 Mart Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla yayınlandı

Berfin Gürsoy kalplerinizi toplamaya geliyor!
banner331

Müzisyen, şarkıcı, ses tasarımcısı ve eğitimci Berfin Gürsoy“Topla Kalbini” isimli yepyeni çalışmasını 9 Mart Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla yayınlandı

2015 yılında “Eyvallah” ve “Detay” isimli çalışmalarını yayımlayan Berfin Gürsoy, şimdi de “Topla Kalbini” isimli yepyeni çalışmasıyla karşımıza çıkıyor. Çalışmada “Topla Kalbini”, “Topla Kalbini Club Versiyon” ve “Yelkovan” isimli 3 şarkı yer alıyor. Sözü ve müziği sanatçıya ait şarkıların aranjesi ve mixi Meriç Demir, masteringi ise Emre Kıral tarafından yapıldı. Serhan Yasdıman ve Selahattin Güzelel gibi müzisyenlerin de emeğinin geçtiği çalışmanın imaj fotoğraflarını ise Halil Güzel çekti.

Berfin Gürsoy kimdir?

1985 doğumlu Berfin Gürsoy; Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, TV ve Sinema Bölümü’nden mezun oldu. Dünyanın 26 ülkesinde eğitim veren SAE Institute’de ses mühendisliği okudu. Bunun yanı sıra stüdyo teknikleri, ses üretimi, tonmaisterlik, müzik amaçlı ses yalıtımı üzerine de eğitim gördü. Kültür Bakanlığı Devlet Çoksesli Çocuk ve Gençlik Koroları ile TRT Ankara Radyosu Türk Halk Müziği Korosu’nda da müzik eğitimi alan sanatçı; İnci Ayağ, Tolga Salman, Serbülent Yasun, Payam Koryak ve Sevingül Bahadır gibi isimlerle çalışma fırsatı buldu.

Türkçe pop, 80’ler, 90’lar, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, Greek müzik (Yunanca) ve etnik müzik türlerinden oluşan geniş bir repertuara sahip olan sanatçının şarkı, belgesel-dizi müzikleri gibi eserleri bulunuyor.

Yüksek lisans eğitimini yarıda bırakarak 2011 yılında İstanbul’a yerleşen Berfin Gürsoy, İstanbul’daki sahne çalışmalarına ek olarak dizi, film, reklam müzikleri besteleyip seslendiriyor. 14 yıldır profesyonel olarak müzik çalışmalarını da sürdüren sanatçı, yurt içi ve yurt dışında aktif olarak konser programına devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 16:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Neslişah Karaca
Neslişah Karaca - 1 yıl Önce

Muhteşem bir çalışma olmuş, tebrik ediyorum, hak eden sanatçıların hak ettiği yere gelmesini istiyorum artık...

Sezenkolik
Sezenkolik - 1 yıl Önce

Kadife gibi bir ses çok kaliteli bir kadın belki yanlış ülkededir bilemiyorum

Semra Çevik
Semra Çevik - 1 yıl Önce

İlk çıkışından beri takip ettiğim dünya iyisi, dünya güzeli, hanımefendi ve kültürlü insan çok mutluyum senin gibi insanlar var olduğu için, yeni single demek yeni sosyal sorumluluk projeleri demek galiba. Binlerce insanın duasıyla hak ettiğin yere geleceksin ben inanıyorum yolun açık olsun.

SIRADAKİ HABER