Kocaeli bölgesinde bungalov ev arayışında olanlar huzurlu ve doğa ile iç içe bir tatilin keyfini çıkarabilir. Hareketli şehir yaşantısının dışına çıkarak ideal ve mahrem bir tatil süreci tasarlanmıştır. Modern tasarımlı ve dağ eteklerine konumlandırılmış özel manzaralı bungalov evler bireysel tatillerde ya da aileler için uygun bir kaçamak alanı oluşturur. Kocaeli günümüzde Marmara Bölgesi'nde yer alan ve popüler olarak turizmin geliştiği merkezi alanları içerisinde yer alıyor. Kocaeli bungalov evleri bu eşsiz tatil sürecine daha keyifli hale getiriyor.

Karadeniz'in manzarası ayaklar altında kısa süreli konaklamalar için ideal bir fırsat sunuyor. Konforun ve rahatlığın hissedildiği bungalov evlerde dağların ve denizin sakinleştirici atmosferi bir araya geliyor. Doğal güzellikleri keşfetmekten hoşlananlar için her bir pencereden farklı bir manzaraya uyanmak tam donanımda tüm ayrıntıları düşünülmüş bungalovlarda daha keyifli hale geliyor.

Kartepe Bungalov Evlerinin Özellikleri

Konaklamada her türlü olanak sunulmuştur. Gerekli olacak malzemeler bungalovlar içerisinde rahatlıkla bulunabilir. Yakın bölgelerde restoranlarda yemek yiyerek gezinti yapılabilir. İki yatak odasına kadar konumlandırılmış bungalovlar deniz manzaralı açık teras alanları oturma odası ve mutfağı ile sistematik ve elverişli bir tatil keyfi sunar. Kocaeli bölgesinde yer alan Kartepe bungalov evleri yaz ve kış her mevsime uygun minimal bir tasarım ile keyifli bir tatil sürecini ön görüyor.

Bahçe alanı özel şöminesi, bahçesinde müstakil barbeküsü, doğa manzarası ile birleştiğinde keyfe keyif katıyor. Oda içlerinde tasarlanmış jakuzi 4 kişiye kadar rahatlıkla elverişli kapasitesi, televizyon, özel projeksiyon veya ücretsiz wifi seçeneği ile sunuluyor. Eşyaları tüm ihtiyacı karşılayabilecek şekilde tasarlanmış, şömineli ve barbekülü bahçe alanı ile gündüz ve gece doğal güzellikten sonuna kadar faydalanabilmeyi kolaylaştırıyor.