Kemerburgaz’da Seçkin Bir Yaşam

Naturalist Verde, Kemerburgaz’da 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklüklerdeki 75 daireden oluşan ve sadeliği esas almış bir yaşam konsepti. Bulunduğu ortamın doğal güzelliklerine en iyi şekilde uyum sağlayan, teknolojinin ve mimarinin en üst seviyedeki imkanlarını kullanarak tasarlanan, merkezine insan ve doğayı koymayı başarmış bir proje.

Naturalist Verde Kemerburgaz (1)

Naturalist Verde, en son deprem yönetmeliğine göre dizayn edilmiş taşıyıcı sistemi ve az katlı mimarisi sayesinde depremle ilgili endişeleri tamamen ortadan kaldırıyor.

Naturalist Verde Kemerburgaz (3)
Her daireye özel *iki araçlık kapalı park yeri, 3 metreyi aşan net tavan yükseklikleri, motosiklet, bisiklet için ekstra park yerleri, elektrikli araç sahipleri için şarj üniteleri, ısıtmalı araç giriş rampası, tüm dairelerde yerden ısıtma sistemi, su arıtma sistemi ve ortak alanlar ile dairelerin tümünü besleyen jeneratör ve otopark katında her daireye ait özel depo alanı konfora öncelik verilen Naturalist Verde’de düşünülen detaylardan sadece birkaçı.


(*1+1 dairelerin 1 araçlık kapalı otopark alanı vardır.)

Naturalist Verde Kemerburgaz (2)

Naturalist Verde’de daire sakinleri için oluşturulmuş sosyal alanlar, yaşamınızı konforlu hale getirecek önemli bir ayrıcalıktır. Bu sosyal alanlar dahilinde bulunan ve yaklaşık 1 dönümlük açık alana yayılmış rekreasyon alanı; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, barbekü alanı ve kameriyeler gibi farklı bölümleri kapsar.

Naturalist Verde Kemerburgaz (5)

Yılın her günü yararlanabileceğiniz spor salonu, etkinlik alanı, lounge ve oyun alanı gibi imkanlar daire sakinlerinin kullanımına sunulmuştur. Bu sayede, sağlıklı yaşam alışkanlıklarınızı kolaylıkla sürdürebilir, sosyalleşme seçeneklerinizi artırabilirsiniz.

Naturalist Verde Kemerburgaz (4)

WhatsApp: +90 553 660 65 94
Telefon: +90 212 360 22 72
Eposta: [email protected]
Daha fazla bilgi için www.naturalistverde.com

SATIŞ OFİSİ
Adres: Mithatpaşa Mah. Koru Cad. No: 30-34/2 Mika Naturalist Sit. C Blok, Daire:12 Kemerburgaz / İstanbul

mika-konum