Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali

Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali PETİVAL 30 Eylül’de Kemerburgaz'da

Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali
banner331

Hayvanseverler, hem birbirleriyle hem evcil hayvanlarıyla kelimenin tam anlamıyla “ festival gibi” bir gün için buluşuyor!

Türkiye’nin en büyük ve iddialı Evcil Hayvan ve Yaşam  Festivali PETİVAL, 30 Eylül’de Forest Kemerburgaz’da yapılıyor!

Katılımcıların evcil hayvanlarıyla birlikte gelip, söyleşi ve sahne etkinliklerinin yanı sıra  farklı oyunlar, eğitimler ve ödüllü yarışmalarla keyifli bir gün geçirecekleri ilk festival 30 Eylül Pazar günü Kemerburgaz’da yapılacak.

Katılımcıların hem büyükler hem çocuklar el ele vererek hazırlayacakları kulübeler de sokak hayvanları için bağışlanacak. Üstelik çocuklar klübeleri hayal güçlerini sonuna kadar kullanarak rengarenk boyayacaklar! Boyama yarışması da bu işi daha eğlenceli hale getirecek!

SOKAK HAYVANLARI DA UNUTULMADI!

Bana Göz Kulak Ol Derneği ile iş birlikteliği içerisinde gerçekleştirilecek olan Petival – Evcil Hayvan ve Yaşam Festivalinden elde edilecek gelirin %20’si sokak hayvanlarının klinik tedavileri için derneğe bağışlanacak.

KÖPEK KOÇLARLA REHABİLİTASYON!

Özellikle çocuklarla, karşılaştıkları bazı sorunlarla baş etmenin yolları üzerine koç köpeklerle yapılan rehabilitasyon çalışmasına da festivalde yer verilecek. Koç Köpekler Noah ve Tekila ile yapılacak mini atölye çalışmaları ile bu alanda köpeklerle yapılan çalışmaların etkisi de katılımcılarla uygulamalı olarak paylaşılacak.  
 

ETKİLEŞİMLİ VE BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA

05 Eylül 2018 - 30 Eylül 2018 tarihleri arasında patili dostu ile olan selfie fotoğrafını instagramda #enpatiselfie hashtag’i ile paylaşan kişiler arasında 30 Eylül 2018 saat 18:00’e kadar en çok etkileşim alan ilk üç selfie sahibi ödül sahibi olacak. Birinci olacak #enpatiselfie 45 KG. ikinci 30 KG. üçüncü ise 15 KG. mama ödülüne ulaşacak.  Festival günü alanda gerçekleşecek olan ödül töreninde kazananlara ödülleri Bana Göz Kulak Ol Derneği destekçilerinden olan sürpriz ünlü isimler tarafından verilecek.

Bana Göz Kulak Ol Derneği’nden Özge Özder ve Aslı Tandoğan başta olmak üzere hayvan sever birçok değerli oyuncunun yanı sıra değerli eğitmen Ersen Akbaş ile yapılacak söyleşilerle zengin bir içeriğe sahip.

Yaş sınırı olmayan festivalde Gökcan Sanlıman’ın akustik performansı ve Levent Erim’in DJ’liğinde müzikle de buluşan katılımcılar eğlenceli bir gün geçirecekler.

Mobilet üzerinden ya da kapıdan satın alabilecekleri biletleri ile Petival’e katılabilecek hayvanseverlere sevimli dostları da eşlik edebilir. 25 TL giriş ücreti olan Petival, 6 yaşından küçük çocuklar için ücretsizdir.

AÇIK ADRES: Forest Kemerburgaz Macera Parkı Mithatpaşa Mahallesi Davutpaşa Caddesi Çiftalan Kemerburgaz Yolu Kurt mesire Alanı Kemerburgaz / Eyüp - İstanbul

https://www.facebook.com/pg/petival2018

https://www.instagram.com/petival2018

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2018, 11:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER