Türkiye’nin Tek Kadın Kanalı Womantv Yayına Başlıyor!

Kadınlara yönelik özel programlarla öne çıkacak olan Türkiye’nin tek kadın kanalı Woman Tv 24 Aralık Pazartesi sabahı izleyiciye merhaba diyecek.

Türkiye’nin Tek Kadın Kanalı Womantv Yayına Başlıyor!

Bir süredir sessiz sedasız hazırlık aşamasında olan Woman TV, sürprizlerle ekrana geliyor. D-Smart 53. kanaldan ve TURKSAT 4A uydusu 12034 frekansından yayına başlayacak olan Türkiye’nin ilk kadın kanalı, 24 Aralık Pazartesi sabahı canlı yayınla izleyicilerine "merhaba"diyecek.

Uzun yıllardır Göktürk’te yaşayan İnci Yazgan da Woman TV’de kişisel dönüşüm, meditasyon, yoga ve astroloji konularını içeren bir program hazırlayıp sunacak.


Deneyimli televizyoncu Ahu Özyurt’un genel yayın yönetmenliğini üstlendiği kanalın kadrosunda, Aslı Öymen,Duygu Özel Tapan, Ebru Güngör, Nefise Seda Yanık gibi isimler bulunuyor. 

Woman TV’de; kadın sağlığı, tıp, tasarım, sanat, moda, güzellik, hukuk, evcil hayvan, ekonomi ve iş dünyası konularına yer verilmesi bekleniyor. Medyaradar'ın aktardığına göre, kanalın stüdyolarında çalışma devam ederken, stüdyoya mor ve turuncu renklerin hakim olduğu göze çarpıyor.  Tasarım ve fotoğraf alanlarında ise iki sürpriz ismin ekranda olacağı ifade edildi.

Kanalın Genel Müdürü ise CNN Türk'un Eski Haber Koordinatörü Ali Güven...

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2018, 21:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER