Tarz Sahibi Kadınların Yeni Mağazası Butik Nofilter

Dinamik bir moda anlayışını yansıtan Nofilter Butik, seçici kıyafet anlayışıyla, genç kadınlara aktif stilleri deneyimlemelerini sağlıyor.

Tarz Sahibi Kadınların Yeni Mağazası Butik Nofilter
banner331

Dinamik bir moda anlayışını yansıtan Nofilter Butik, seçici kıyafet anlayışıyla, genç kadınlara aktif stilleri deneyimlemelerini sağlıyor. Özellikle İstanbul dışında yaşayan kadınlar icin modaya dair her parçanın ulaşılabilir olmasını sağlayan Nofilter Butik, sadece kadın giyim ürünleri değil, kemer, bileklik, bere ve kolye gibi aksesuarlar da satıyor.

İnstagram hesapları olan @butiknofilter’da güncel kombin önerileri ve modaya dair trendleri paylaşan Butik, sıcacık mağazasında ise müşterilerini yüzyüze ağırlıyor. Bayrampaşa’da açtığı mağazası ile gönüllere that kuran Nofilter Butik, web sitesi https://www.nofilterbutik.com ve Instagram hesapları üzerinden de kullanıcılara ulaşmayı hedefliyor.

Büyük hayallerle yola çıktıklarını belirten kurucu üyeler de oldukça genç! Bu nedenle gençleri çok iyi anlayıp onlara uygun en trend parçaları en kısa sürede tedarik edip kendilerine ulaştırma konusunda sistemli bir anlayışla çalışıyorlar.

Bayan Üst Giyim Modelleri

Özellikle üst giyim alanında popüler olan Nofilter Butik, kış boyunca stokları sürekli güncellediği kadın triko kazaklar kategorisinde ciddi bir çıkış yakalamış. Bunun yanı sıra bayan bluz ve atlet kategorilerinde de müşterilerin ilgisini yakalayan modelelr getirmeyi başarmış.

Alt giyim kategorisinde en çok satışın bayan mom jean kategorisinde yapıldığını belirten kurucu üyeler, skinny jeanlerin yaknı  zamanda yerini mom jeanlere bırakacağını öngördüklerini belirterek ön görüşlü bakış açısının modada rakipelrin önüne geçmenin ikinci yolu olduğunu eklediler. İlk yolun ise tamamen müşteri memnuniyeti olduğunu vurgulayarak müşterileriyle aralarında sıkı bağlar kurarak sadık bir kitle yaratmayı amaçladıklarını eklediler.

Modanın her kadın icin ulaşılabilir olması mottosuyla yola çıktıklarını belirten Nofilter Butik kurucuları, pahalı mağazalardan beğendiği kazakları, sweatleri alamayan insanların ihtiyalarını karşılamak amacıyla kuruldukları ve kaliyeti uygun fiyata sunmaya devam edeceklerini açıkladılar.

Özellikle üniversite döneminde şık giyimin önemli olduğunu ve bu konuda gençleri çok iyi anladıklarını belirterek bunun icin uygun fiyatlı mom jeanlerin ve sweatshirtlerin bu kitle tarafından çok rağbet gödüğünü eklediler.

Aynı zamanda hedef kitlesinin sadece üniversite değil aynı zamanda lise öğrencileri de olduğunu vurgulayan kurucular, Butik Nofilter’da tarz sahibi kadınların, aradıkları her şeyi bulabileceklerine vurgu yaptılar.

Birbirinden şık salopetler, son moda elbiseler, tulumlar ve kadın spor giyim kategorisinde de taytların çok sattığını belirterek herkesi Nofilter Kadın Mağazası’na beklediklerini eklediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER