Jolly Tur, Göktürk Çeşmebaşı Caddesinde yeni şubesini açtı

Türkiye’nin önde gelen Tur Operatörlerinden olan JOLLY TUR Yetkili Satış Acentesi Göktürk Çeşmebaşı Caddesi , Göktürk Turgut Özal Ortaokulu'nun hemen yanında açıldı.

Jolly Tur yetkili Acenta sahipleri 24 yıldır turizm tecrübesine sahip olmasından kaynaklı olarak ofislerinden yapılan rezervasyonlarda komşularına en güzel alternatifleri sunacaklarını ve 13 yıldır Göktürk’te ikamet ettikleri için Göktürk mahallesindeki yaşam ve hizmet hassasiyetleri bilerek misafirleri ile marka arasında iyi bir köprü olacaklarını beyan ettiler. 

Jolly Tur Göktürk2

OTEL, YURTİÇİ VE YURTDIŞI TURLAR, GEMİ TURLARI, UÇAK BİLETİ , VİZE HİZMETLERİ VE LANSMAN VE TOPLANTILAR için hizmet verecek olan JOLLY TUR Göktürk aynı zamanda bir kampanya ile giriş yaptı.

50.000 TL ve üzeri alışverişlerde İstanbul Havalimanı Gidiş Dönüş 75.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda ise SABİHA GÖKÇEN GİDİŞ DÖNÜŞ ÜCRETSİZ VIP TRANSFER Hizmeti sunacaklarını açıkladı.

Komşularının rezervasyon öncesinde, Tatillerini gerçekleştirdikleri esnada ve dönüşte ihtiyaç ve isteklerine 24 saat esasına göre hizmet vereceklerini sözlerine ekledi, bizlerde New Göktürk Dergisi ailesi olarak kendilerine hoş geldiniz diyoruz.

Jolly Tur Göktürk

Göktürk JOLLY TUR
Adres: Çeşmebaşı Caddesi No : 51 ( Turgut Özal Yanı )
Sosyal Medya             : instagram.com/jolly_turgokturk
Çalışma Saatleri         : Pazartesi- Pazar 10:00-19:00
WhatsApp & GSM     :  0545 154 30 50
Ofis Hattı                    : 0212 812 10 13

Editör: Kenan Yılmaz