Yaratıcılığın Yeni Adresi Göktürk'te: House of Art!


Göktürk semti, sanatın ve yaratıcılığın yeni merkezi olmaya hazırlanıyor. Hilal Çetinkaya Nerse ve alanında deneyimli sanatçı arkadaşları, özgün bir vizyonla hayata geçirdikleri House of Art isimli sanat atölyesini kapılarını sanatseverlere açtı.

house-of-art-istanbul (4)
House of Art, sanatın sınırlarını zorlarken aynı zamanda yenilikçi yaklaşımlarıyla da dikkat çekiyor. İlham dolu bir ortamda, çeşitli sanat disiplinlerinde uzmanlaşmış eğitmenler eşliğinde sanatseverlere benzersiz deneyimler sunuyor. Bu çeşitli deneyimler sunan sanat atölyesi sanatın farklı dallarında kendini geliştirmek isteyen herkesi ağırlıyor.

house-of-art-istanbul (3)
House of Art'ın kurucusu Hilal Çetinkaya Nerse, "Amacımız, sanatın gücünü topluma yaymak ve her bireyin içindeki yaratıcılığı ortaya çıkarmaktır" diyor.  Sanat atölyesinde çocuklardan yetişkinlere kadar her yaş grubundan sanatseverleri bir araya getirerek onlara özgün bir deneyim sunuyor.

house-of-art-istanbul (5)
Atölyede sunulan çeşitli sanat branşları ile herkesin ilgi ve yeteneklerine hitap ediliyor. Resim, heykel, seramik, ve güncel sanat workshopları ile farklı sanat dallarında uzmanlaşmak ve sanat yapmayı deneyimlenmek isteyenler için özel programlar mevcut. Ayrıca House of Art, yaratıcılığı desteklemek için etkileyici sergilere, lansmanlara sanat söyleşilerine de ev sahipliği yapacak. 
House of Art, Göktürk semtine getirdiği yenilikçi ve çağdaş yaklaşımıyla sanatseverlerin ilgisini çekiyor. Hilal Çetinkaya Nerse atölyenin Göktürk'ün kültürel sahnesine yeni bir soluk getireceğine inandığını belirtiyor.

house-of-art-istanbul (6)
House of Art, yaratıcılığı, paylaşımı ve keşfi teşvik eden bir ortam yaratmak için var. Göktürk semtindeki sanatseverler için yeni bir ev olan House of Art, herkesi sanatın sihirli dünyasına davet ediyor.


House Of Art İstanbul Sanat Atölyesi
Adres: Göktürk Mahalelsi Çeşmebaşı caddesi No.40/B Göktürk (Kemer Hill Sitesi yanı) İstanbul 
Sosyal Medya:  instagram.com/houseofart.istanbul
Web Sitesi:  www.houseofart.com.tr

house-of-art-istanbul (2)

Editör: Kenan Yılmaz