Sağlık Haberleri

sağlık haberleri ve güncel sağlık gelişmeleri, sağlık ile ilgili tüm video, sağlık fotoğrafları ve sağlık haberleri New Göktürk Dergisi sitemizde


Gündem

İstanbul Beykoz'daki evinde rahatsızlanarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan usta oyuncu Kadir İnanır'ın (74) sağlık durumuyla ilgili Başhekim Prof....

Göktürk

31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Menekşe Bektaş Zar Göktürk Mahallesi Muhtar Adayı oldu.

Gündem

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Beykoz'daki evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Türk sinemasının mihenk taşlarından, usta aktör Kadir İnanır'ın (74) sağlık durumuyla...

Gündem

Corona virüsüne yakalandıktan sonra hastaneye kaldırılan adamın sağlık durumuyla ilgili korkular artıyor.

Gündem

Zamanı geri döndürmenin kesin bir yolu olmasa da yaşlanma sürecini yavaşlatmaya ve ömrü uzatmaya yardımcı olabilecek bazı yiyecekler mevcut.

Gündem

Fotoğraflarda gözleriniz kırmızı çıkınca canınız sıkılıyor olabilir ancak araştırmacılar bu durumun sağlığınız hakkında önemli bilgiler verdiğini söylüyor.

Sağlık

Norveç ve Avustralya'dan iki üniversitenin ortak çalışması insülin iğnelerini tarihe karıştırabilir.

Eyüpsultan

Eyüpsultan Belediyesi, İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile 6 bin 1’inci sınıf öğrencisini kapsamlı sağlık taramasından geçirecek.

Sağlık

Ailede bir kişinin diyet yapması, aile bireylerinin hepsinin beslenmesini etkiler. Diyet programının ailece uygulanması, kilo verme sürecini kolaylaştırır. 

Eyüpsultan

Eyüpsultan Belediyesi’nin Ramazan ayına özel olarak düzenlediği Ramazan Sohbetleri programının konuğu bu kez Dr. Ender Saraç oldu.