Yeni Nesil Şans Oyunları Ortaklık Sistemi

Ülkemizde Sayısal Loto gibi şans oyunlarına olan ilgi ve merak gün geçtikçe artıyor. Ancak bireylerin tek kolon oynayarak kazanma olasılıklarının oldukça düşük olması büyük ikramiye kazanma hayali kuran kişiler için hayal kırıklığı yaratıyor.

Yeni Nesil Şans Oyunları Ortaklık Sistemi

Ülkemizde Sayısal Loto gibi şans oyunlarına olan ilgi ve merak gün geçtikçe artıyor. Ancak bireylerin tek kolon oynayarak kazanma olasılıklarının oldukça düşük olması büyük ikramiye kazanma hayali kuran kişiler için hayal kırıklığı yaratıyor. Bu anlamda hayalleri gerçeğe dönüştürmek ve Süper Loto gibi şans oyunu meraklılarının kazanma olasılıklarını arttırmak amacı ile yola çıkan bu platform, üyelerine Bikolon adı altında yeni nesil şans oyunları ortaklığı fırsatı sunuyor.

Bikolon Nedir?

Ülkemizde bir ilki geliştiren bu web adresi, yeni şans ortaklığı sözleşmesi adı altında üyeleriyle anlaşma yaparak oynanan On Numara gibi şans oyunlarının ikramiyelerini tek çatı altında toplamaktadır. Daha sonrasında ise her hafta kazanılan toplam ikramiye, Bikolon üyeleriyle gerçekleştirilen 52 haftalık sözleşme kapsamında ortaklar arasında her çekilişten sonra paylaştırılıyor. Tamamen şeffaflık, dürüstlük, güvenilirlik ve zorlama yok ilkeleri ile hareket eden Bikolon sitesi, üyelerinin Milli Piyango İdaresinin düzenlemiş olduğu şans oyunlarından kazanç elde etmelerine olanak sağlıyor.

Bikolon.com Hizmetleri Nelerdir?

Bikolon ailesi, Şans Topu gibi şans oyunlarında önceden belirleyerek her hafta oynamış olduğu kolonlardan kazanma olasılığını yükseltmek amacıyla şans oyunları ortaklığı hizmeti sağlıyor. Sizler de Bikolon ailesinin birer parçası olarak şans oyunlarından kazanılan tüm ikramiyelere ortak olabilirsiniz. Dilerseniz bu sitenin sunmuş olduğu hizmetten memnun kalmazsanız arzu ettiğiniz an 52 haftalık şans ortaklığı sözleşmesinden çekilebilir, kazanmış olduğunuz ikramiyeleri ve kalan kolon hakkı bedellerinizi gönül rahatlığı ile banka hesabınıza çekebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER