Göktürk’te trafik sorunu nasıl çözülür?

Göktürk mahallesinde yaşayan vatandaşların yaşadığı trafik çilesi bitmek bilmiyor. Dün akşam Göktürk Caddesinde İETT Otobüslerinin yaşadığı trafik sıkışıklığı saatlerce sürerken araçları içinde kalan vatandaşlar saatlerce trafikte mahsur kaldı. Biz de Göktürk mahallesindeki trafik çözümü için doğrudan olayın mağdurlarından yani sizlerden önerilerinizi istiyoruz. 

[email protected] mail adresimize, 0530 428 51 07 WhatsApp ihbar hattımıza, sosyal medya hesaplarımıza yazacağınız çözüm önerilerinizi yetkili kurumlara ileteceğiz.

facebook  facebook.com/newgokturk
facebook Grup  facebook.com/groups/newgokturk
twitter  twiiter.com/newgokturk
instagram  instagram.com/newgokturk
telegram t.me/newgokturk 

Her gün trafiğin durduğu Göktürk mahallesinde vatandaş çözüm istiyor!

Vatandaşlar, güzergahın dar oluşu ve yolun araç trafiğini kaldıramaması, açarların iki sıra park etmesi nedeniyle yaşanan trafik sıkışıklığının sona ermesini istiyor. Göktürk Mahallesinde artan nüfus ile beraber araç yoğunluğu de hat safhaya ulaştı. İETT Otobüsleri caddelerden geçemez hale geldi.

Trafikte seyreden sürücüler, durma noktasına gelen trafikte güçlükle ilerlemeye çalışırken trafik yoğunluğu bazen saatlerce sürüyor. İETT Otobüslerin güzergahı olan Göktürk Caddesi, Çamlık Caddesi ve Cumhuriyet Caddesinde araçların iki sıra park etmesi nedeniyle trafik sıkışıklığı her geçen gün artıyor.


Haber Kaynak : New Göktürk Dergisi - Kenan Yılmaz