Göktürkspor sezona galibiyetle başladı

Hazırlıklarını Alibeyköy stadında yapan Teknik direktör Turabi YILMAZ ve yardımcıları Gönenç MENTEŞE, Mehmet ASLAN yönetiminde yaptığı antrenmanla tamamlayan Mavi Beyazlılar, şampiyonluk yolundaki ilk sınavından istediği sonuçla ayrılmasını bildi. İyi bir çalışma sürecinden geçtiklerini belirten teknik direktör Turabi YILMAZ , takımın lige hazır olduğunu söyledi. 

gokturkspor_2023_mart (1)

Aydın BORA: Grubumuzda iddialıyız
Ana hedeflerinin kulübü önce 1. Amatör Lig’e taşımak olduğunu kaydeden Göktürk Spor Kulübü Yöneticisi Aydın BORA "Bu hedefe ulaşmak için elimizden gelenin maksimumunu sahaya vereceğiz. İlk maçlar zordur. Tek düşüncemiz ilk maçta mutlu bir sonuçla başlamaktı. Futbolcularımızın göstermiş olduğu gayret ile bunu gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Fair play çerçevesinde sakatlık yaşamadan, yaşatmadan geçireceğimiz sonu şampiyonluk olan bir lig olsun istiyoruz. Hakkımızda hayırlısı olsun" dedi.

gokturkspor_2023_mart (2)

Kulüp Başkanı Muhammet ÇAKIR ve yöneticilerin izlediği haftanın ilk maçını yakından takip ettiler

Galibiyet alan futbolcularını kutladılar.  Kulüp başkanı Başkanı Muhammet ÇAKIR yaptığı açıklamada;  “Sezon boyunca zorlu mücadelelerin bizleri beklediğinin farkında olarak takımımızı güçlendirmek adına önemli adımlar attık. Yönetici arkadaşlarımızın destekleriyle grubumuzda fırtınalar yaratacak olan takımımız bu sene ligde elimizden gelen performansı göstererek başarılı bir sezon geçirmek istiyoruz.

gokturkspor_2023_mart (8)

Tek hedefin şampiyon olarak 1. Amatör Lige çıkmak olduğunu belirten Başkan ÇAKIR, ‘‘ Takımımız kendine yakışanı yaparak çok iyi bir mücadele ortaya koyarak ilk maçından galip ayrıldı. Bu mücadeleyi sezon sonunda kadar götürerek şampiyonluk parolası ile çıktığımız yolda başarılı olmayı istiyoruz. İnşallah sezonu şampiyon tamamlarız’’ dedi.

gokturkspor_2023_mart (3)

Göktürkspor, 2022-23 Sezonu 2. Amatör Ligi ilk haftasında Ceylanspor ile karşılaştı. Ozan ÖZDEMİR ve Özgür ARABACI'nın ilk yarıda attığı goller ile 3 puan alarak lige galibiyetle başladı.