Alibeyköy Haberleri

Alibeyköy haberleri ve güncel Alibeyköy gelişmeleri, Alibeyköy ile ilgili tüm video, Alibeyköy fotoğrafları ve Alibeyköy haberleri New Göktürk Dergisi sitemizde


Eyüpsultan

Nupel Evleri projesi, 4 blok ve toplamda 114 daireden oluşan bir konut kompleksi olarak planlandı.

Ulaşım

İBB, Eminönü-Alibeyköy tramvay hattının Cibali-Eminönü İstasyonları arasındaki 2. etabını, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101’inci yıldönümünde hizmete açtı.

Eyüpsultan

Eyüpsultan Belediyesi Çobançeşme Çocuk Köyü Projesi içerisinde, macera parkuru, eğlence donatıları, matematik evi, uçak ve trafik eğitim alanları yer alacak.

Spor

Göktürkspor, 2022-23 Sezonu 2. Amatör Ligi ilk haftasında Ceylanspor ile karşılaştı. Ozan ÖZDEMİR ve Özgür ARABACI'nın ilk yarıda attığı goller...

Eyüpsultan

Eyüpsultan Belediyesi tarafından deprem bölgesindeki kitap ihtiyacını karşılamak amacıyla başlattığı “Kitap Kardeşliğine Sen de Katıl” kampanyası yoğun katılımla devam ediyor.

Eyüpsultan

Eyüpsultan Belediyesi ilçede sürdürdüğü kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Alibeyköy Mahallesi Garajüstü Kentsel Dönüşüm Ofisi’ni hizmete açtı.

Eyüpsultan

Başkan Deniz Köken’in, Alibeyköy Osmanlı Park'ta hayata geçirdiği kütüphane ve sosyal tesiste çalışmalar aralıksız devam ediyor.