Çocuklar için eğlencenin yeni merkezi; Just Kidding

Çocuklar için eğlencenin yeni merkezi; Just Kidding

Çocukların oyunla ve sporla öğrendiği, yeni bir dünya keşfederken eğlendiği çocuk aktivite merkezi Just Kidding, uyguladığı özel programlarla dikkat çekiyor.

Göktürk 22.09.2015, 16:34
Çocukların oyunla ve sporla öğrendiği, yeni bir dünya keşfederken eğlendiği çocuk aktivite merkezi Just Kidding, uyguladığı özel programlarla dikkat çekiyor. Just Kidding Aikido’dan yaratıcı dramaya, outdoor etkinliklerinden doğum günü partilerine saatlik ve dönemlik seçenekleri ile ilgi görüyor.

Just Kidding kurulduğu günden bu yana, uzman ve eğitimli kadrosu ile yalnızca bedensel gelişim değil keşif odaklı özel oyun programlarıyla da 1-9 yaş arası çocukların ve ebeveynlerinin ilgi odağı oldu. Çocuklara keyifli bir deneyim ortamı sağlayan Just Kidding, saatlik ya da dönemlik ders seçenekleriyle de aktivitelere katılmak isteyenlere esnek zaman kolaylığı sunuyor. Çocukların eğlenerek zaman geçirdiği bedensel aktiviteler sonunda anne babalar çocuklarının bedensel gelişimleri hakkında da ayrıntılı bilgi ve yönlendirme hizmeti alabiliyorlar. İletişim: Göktürk Cad. 4/B Göktürk – Eyüp Tel: (212) 322 83 84- info@justkidding.com.tr 


www.countrylife.com.tr

Kaynak: İnternet Medyası
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@