GÖKTÜRK OTO KURTARICI ZAFER TOKCAN GÖRKEM OTO KURTARICI

Göktürk Oto Kurtarıcı Zafer Tokcan Görkem Oto Kurtarıcı 7 gün 24 saat oto araç kurtarma, araç çekme, lastik değişimi, akü takviyesi, şehir içi araç nakliyesi ve şehir dışı araç nakliyesi hizmetleri vermektedir.

Göktürk Oto Kurtarıcı

7 gün 24 saat oto araç kurtarma, araç çekme, lastik değişimi, akü takviyesi, otopark işletmesi (araçların muhafaza edilmesi), şehir içi ve dışı araç nakliyesi hizmetleriyle siz araç sahiplerinin memnuniyetini sağlamaktayız.

Daha fazla bilgi için www.gokturkotokurtarici.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz

Göktürk Oto Kurtarıcı, oto çekme ve kurtarma sektöründe uzun yıllardır kurtarıcı olarak faaliyet göstermektedir. Araçlarımız son model olup en son teknoloji ile donatılmıştır. Artık yolda kalma korkusu olmadan seyahat etmenin lüksünü yaşayabilirsiniz. Bizim için önemli olan sunduğumuz hizmetin memnuniyetidir.

I M G 20210218 185218 205

Göktürk Oto Kurtarıcı Zafer Tokcan Görkem Oto Kurtarıcı, araç sahiplerine hızlı ve güvenilir oto kurtarma hizmetleri sunmaya devam ediyor. Firmamız, yolda kalan araçların ve sürücülerin acil ihtiyaçlarını karşılamak için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Göktürk Oto Kurtarıcı Zafer Tokcan Görkem Oto Kurtarıcı, tecrübeli ve profesyonel ekibiyle oto kurtarma, çekici hizmetleri, lastik tamiri, akü değişimi ve yol yardımı gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır. Araç sahipleri, firmamızı aradıklarında en kısa sürede profesyonel ve çözüm odaklı bir şekilde kendilerine yardım eli uzatılmaktadır.

Göktürk Oto Kurtarıcı Zafer Tokcan Görkem Oto Kurtarıcı, yapılan açıklamada şunları söyledi: “Müşterilerimizin güvenliği ve konforu bizim için öncelikli. Her türlü hava ve yol koşulunda, profesyonel ekibimizle araç sahiplerine en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Göktürk Oto Kurtarıcı Zafer Tokcan Görkem Oto Kurtarıcı olarak, yolda kalan araç sahiplerinin yanında olduğumuzu ve onlara her an destek verdiğimizi belirtmek isteriz.

Gorkem Oto Kurtarici Zafer Tokcan Gokturk Oto Kurtarici
Göktürk Oto Kurtarıcı Zafer Tokcan Görkem Oto Kurtarıcı
Adres : Mithatpaşa Mahallesi Selanik Bulvarı No:178 Kemerburgaz – Eyüpsultan / İSTANBUL
Gsm: 0532 554 3441
İletişim : Zafer Tokcan

Kaynak: https://gokturkotokurtarici.com/